رئیس انجمن خیریه بیماران دیابتی کشور:

ویزیت رایگان اصحاب رسانه وخانواده‌هایشان به‌صورت دائمی

رئیس انجمن خیریه بیماران دیابتی کشور ویزیت رایگان اصحاب رسانه و خانواده‌هایشان به‌صورت دائمی از خبر داد.

ویزیت رایگان اصحاب رسانه وخانواده‌هایشان به‌صورت دائمی

گیلان خبر: شکور امیدی صبح امروز در دیدار با اعضای خانه مطبوعات گیلان بابیان اینکه در استان گیلان حدود 240 هزار نفر بیمار دیابتی وجود دارد اظهار کرد: متأسفانه تاکنون فقط 40 هزار نفر از این تعداد شناسایی و تحت مداوا قرارگرفته‌اند که جا دارد اصحاب رسانه با اطلاع‌رسانی مردم را نسبت به وضعیت این بیماری خطرناک آگاه کنند.

وی افزود: بر همین اساس معتقدم خبرنگاران و اصحاب رسانه استان نقش مهمی در شناسایی و کمک کردن به بیماران دیابتی دارند و انتظار دارم آن‌ها یاوران انجمن در شناسایی بیماران دیابتی در راستای کمک به همنوعان خود باشند.

رئیس انجمن خیریه بیماران دیابتی کشور بیان کرد: پیرو نشستی که با مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان داشتم طی تفاهم‌نامه‌ای مقرر شود که با هماهنگی خانه مطبوعات همه اصحاب رسانه و خبرنگاران استان می‌توانند خود و خانواده‌هایشان از ویزیت و سایر خدمات پزشکی این انجمن به‌صورت دائمی و رایگان استفاده کرده و از مزیت‌های پزشکی انجمن دیابتی برخوردار شوند.

امیدی با اشاره به رونمایی کتاب «خداحافظ دیابت» در نیمه دوم آبان ماه تصریح کرد: این مرکز به‌صورت دو نوبت صبح و عصر برای خدمت‌رسانی به بیماران دیابتی فعالیت دارد و تمامی هزینه‌های جاری آن به‌صورت خیریه و کمک‌های مردمی انجام می‌شود و امیدوارم اصحاب رسانه استان، خیرین را برای کمک به انجمن دیابتی تشویق و ترغیب نمایند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36214

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر