نماینده مردم رشت:

اقتصاد ما در رابطه با برجام بهبود نیافته است

نماینده مردم رشت با اشاره به اینکه اقتصاد ما در رابطه با برجام بهبود نیافته بیان کرد: علاوه بر اینکه گشایش‌های مالی برای ایران اتفاق نیفتاد، تحریم‌ها نیز به قوت خود باقی هستند و بانک‌های بزرگ و اساسی در ارتباط با ایران مشکل‌دارند.

اقتصاد ما در رابطه با برجام بهبود نیافته است

گیلان خبر: جبار کوچکی نژاد بابیان اینکه ابعاد برجام برای مردم مبهم هست و دولت نیز در آن گیج است، اظهار کرد: برجام بازی‌ای است که آمریکایی‌ها آن را مدیریت می‌کنند و هرروز نیز بهانه‌ای برای آن می‌تراشند.

وی با بهانه‌تراشی آمریکا مبنی بر بازدید از مراکز نظامی و یا موشک‌های بالستیک افزود: آمریکا به دنبال کوچک‌ترین فرصت است تا به ایران ضربه وارد کند و در این راستا پیوسته در حال بهانه‌تراشی است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ما در بازدیدها خود را تجهیز نکردیم و گروه هماهنگ و منسجمی تشکیل ندادیم، گفت: اروپایی‌های همانند گوسفند به دنبال آمریکا هستند گرچه ممکن است کشورهایی مثل فرانسه زاویه‌هایی نیز در برخی از ابعاد با یکدیگر داشته باشند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکا پیوسته در تلاش است تا زیر مفاد برجام بزند و آن را نابود کند، تصریح کرد: در برجام ایران درگیر بازی بسیار سختی با گروه 1+5 شده است گرچه مقام معظم رهبری بارها در رابطه با آن هشدارهایی داده‌اند و فرموده‌اند که ابتدا به عهد آن‌ها خوش‌بین نیستند و سپس ایران باید با هوشمندانه در مذاکرات حاضر شود.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه اگر رهنمودهای مقام معظم رهبری نبود ما در برجام گرفتار بودیم، خاطرنشان کرد: در بحث برجام ایران درگیر سناریوی سختی شده و باید بپذیریم که معطل شده‌ایم. 

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه اقتصاد ما در رابطه با برجام بهبود نیافته بیان کرد: علاوه بر اینکه گشایش‌های مالی برای ایران اتفاق نیفتاد، تحریم‌ها نیز به قوت خود باقی هستند و بانک‌های بزرگ و اساسی در ارتباط با ایران مشکل‌دارند.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با اشاره به اینکه روند چرخش پولی ایران در دنیا همچنان با مشکل روبروست، مطرح کرد: آمریکایی‌ها بهتر است حرف آخر خود را الآن بیان کنند، گرچه روند فرسایشی کنونی به نفع آمریکایی‌ها نیز شده است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 36312

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر