مسئول هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان:

برخی‌ها آشکارا با دشمنان این مرزوبوم اظهار دوستی می‌کنند

مسئول هماهنگ‌کننده سپاه استان گیلان گفت: اگر شهدای مدافع حرم، دست از زندگی خوب و مطلوب خود نمی‌کشیدند و رفتن را برای دفع دشمن، در خارج از مرزها انتخاب نمی‌کردند، امروز مجبور بودیم در همدان با داعش مبارزه کنیم.

برخی‌ها آشکارا با دشمنان این مرزوبوم اظهار دوستی می‌کنند

گیلان خبر: سرهنگ عباس بایرامی شامگاه سه‌شنبه در همایش  یادواره شهدای مدافع حرم استان گیلان (عقیله النسا) با گرامیداشت مقام شامخ شهدای مدافع حرم و تجلیل از صبر و عزت خانواده‌های معظمشان اظهار کرد: قابل‌تأمل است که  برخی‌ها  با شعار سکولاری، اعتقادی به دین نداشته و خود را نخبه می‌خوانند. 

وی شهدا را الگوی آشکار جامعه عنوان کرد و افزود: برخی‌ها آشکارا با دشمنان این مرزوبوم اظهار دوستی می‌کنند و گروهی دیگر علی‌رغم اینکه نام شهدا را بر زبان جاری کرده ، در عمل، برعکس راه شهدای گران‌قدر ایران اسلامی رفتار می‌کنند. 

مسئول هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان بابیان اینکه این رفتار  دوگانه قابل‌تأمل است، خاطرنشان کرد: اگر شهدای مدافع حرم، دست از زندگی خوب و مطلوب خود نمی‌کشیدند و رفتن را  برای دفع دشمن، در خارج از مرزها انتخاب نمی‌کردند، امروز مجبور بودیم در همدان با داعش مبارزه کنیم.

پیشکسوت سپاه پاسداران با اشاره به بیانات  سخیف رئیس‌جمهور آمریکا  علیه سپاه و ایران اسلامی بیان کرد: ترامپ  با ادبیات گاوچران‌های آمریکایی جملاتی را گفت که  پس از  انقلاب تاکنون شاهد چنین ادبیاتی از دشمنان نظام نبوده‌ایم. 

مسئول هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان ریس جمهور امریکا را  مستأصل شده عنوان کرد و افزود: ترامپ با ادبیات رفتار و گفتار خود، سند این ادعاشده است.                                     

بایرامی شهدا را افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: باید قدر و منزلت شهدای ایران اسلامی را بدانیم، زیرا که رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های این عزیزان چشم جهانیان را خیره کرده است. 

وی شهدای مدافع حرم را وارثان  شهدای دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: همان‌گونه که بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران تأکید داشتند، انقلاب اسلامی ایران، فتح فلسطین را به دنبال دارد. 

بایرامی با تأکید بر اینکه وظیفه امروز ما باید  عملکردی زینب گونه باشد، گفت: نهضت سید و سالار شهیدان با حماسه‌آفرینی حضرت  زینب (س) پابرجا ماند.

 

منبع: فارس

کد مطلب: 36314

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر