با پیشنهاد رئیس شورای شهر رشت

افزوده شدن دو کارگروه به مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم

با پیشنهاد رئیس شورای اسلامی و شهردار رشت تشکیل کارگروه محیط‌زیست شهری به ریاست شهر رشت و کارگروه روابط بین‌الملل به نائب رئیسی رشت به مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم افزوده شد.

افزوده شدن دو کارگروه به مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم

گیلان خبر: سید امیرحسین علوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در همایش اخیر جاده ابریشم، رشت بعنوان محل دبیرخانه محیط‌زیست شهری انتخاب شد.

وی با بیان اینکه جاده ابریشم یازده هزار کیلومتر طول دارد و موجب ارتباط و پیوند بسیاری از شهرها شده است، گفت: به عنوان رئیس شورای رشت در این همایش حضور پیداکرده و پیشنهاداتی مطرح کردم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اذعان به اینکه در این نشست رشت بعنوان دبیرخانه محیط‌زیست شهری انتخاب شد افزود: بنده در این همایش پیشنهاد تشکیل کارگروه روابط بین‌الملل را دادم که مورد موافقت قرار گرفت.

علوی بیان کرد: در این همایش پیشنهاد استقرار دبیرخانه کمیته محیط‌زیست شهری در رشت به ریاست شهر رشت را مطرح که این پیشنهاد نیز با موافقت اعضای حاضر مصوب شد.

وی با بیان اینکه در کارگروه روابط بین‌الملل شهر رشت به عنوان نائب رئیس مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم انتخاب‌شده است، تصریح کرد: امیدوارم با حضور رشت در این مجمع و با بهره‌گیری از ظرفیت موجود در شهرهای جاده ابریشم شاهد توسعه فرهنگی، اقتصادی و... بیشتر در رشت باشیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37002

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر