عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

جمهوری اسلامی جرئت رجزخوانی به دشمن را نمی‌دهد

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی بر تقویت بنیه دفاعی و نظامی کشور تاکید کرد و گفت: جمهوری اسلامی جرئت رجزخوانی به دشمن را نمی‌دهد و روزبه‌روز بر بنیه دفاعی کشور افزوده می‌شود.

جمهوری اسلامی جرئت رجزخوانی به دشمن را نمی‌دهد

گیلان خبر: اسدالله عباسی با اشاره به اهمیت سخنان رهبر انقلاب مبنی بر اینکه " امکان دفاعی کشور قابل‌مذاکره نیست و ما درباره آن چیزهایی که اقتدار ملی‌مان را تأمین می‌کند، با دشمن هیچ چک‌وچانه‌ای نداریم " اظهار کرد: جمهوری اسلامی باید تا هرچقدر که می‌تواند قدرت و توان دفاعی خود را بالا ببرد تا دشمن جرئت رجزخوانی نداشته باشد.

وی با تاکید بر مقاومت و پایداری ملت و دولت در حفظ منافع ملی و کوتاه کردن دست دشمنان در ایران، افزود: جمهوری اسلامی اجازه توطئه، نقشه و چشم طمع دوختن دشمن به منافع و منابع ملی را نمی‌دهد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی توان دفاعی در جمهوری اسلامی را لازمه چانه‌زنی‌های سیاسی توصیف کرد و گفت: تقویت توان دفاعی نظیر موشک بالستیک و سایر تسلیحات نظامی در ایران باعث شده تا قدرت ایران در چانه‌زنی‌های سیاسی در مجامع بین‌المللی بالا برود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر دنیا دید که کشورهای مثلاً قدرتمند جهان با ایران در یکجا و پشت یک میز نشستند تنها به خاطر قدرت جمهوری اسلامی ایران در استعدادهای هسته‌ای، نظامی و دفاعی بوده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به توقف قدرت هسته‌ای ایران در برجام، افزود: بااینکه قدرت و توان هسته‌ای جمهوری اسلامی در مسئله برجام متوقف‌شده اما روزبه‌روز بر قدرت و توان موشکی، نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود.

عباسی به ظرفیت عظیم جمهوری اسلامی ایران در منابع انسانی و ذخایر ملی اشاره داشت و مطرح کرد: جمهوری اسلامی بااستعداد و امکاناتی که دارد باید از تمامی ظرفیت‌های کشور در جهت تقویت بنیه دفاعی و نظامی کشور بهره ببرد تا توسعه ایران و جایگاه اصلی آن در دنیا را به یک سطح مطلوبی برساند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37004

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر