تهاجم فرهنگی تنها منحصر به شبکه‌های ماهواره‌ای نیست

رئیس کل دادگستری گیلان : تهاجم فرهنگی تنها منحصر به شبکه‌های ماهواره‌ای نیست و این آثار در فضای مجازی دیده می‌شود.

تهاجم فرهنگی تنها منحصر به شبکه‌های ماهواره‌ای نیست

گیلان خبر : رئیس کل دادگستری گیلان ظهر امروز جلسه شورای عالی بسیج حقوقدانان گیلان با مفید دانستن جلسات این چنین افزود : افزایش آگهی از خطرات و آسیب های شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی بسیار مهم است و باید متناسب با فهم جامعه ارائه شود.

وی با فاصله ایجاد شده بین نسل امروز و گذشته اشاره کرد و گفت : تهاجم فرهنگی تنها منحصر به شبکه‌های ماهواره‌ای نیست و این آثار در فضای مجازی دیده می‌شود و این وظیفه خانواده است که تک تک اعضای آن باید این موضوع را درک کرده و دنبال راه کار مناسب برای آن باشند.

سیاوش‌پور خواستار ساخت و تولید کلیپ های فرهنگی با قابلیت فهم عامه مردم شد و اظهار داشت : باید همایش های مختلفی ، با استفاده از اساتید نخبه برگزار کرد و آثار استفاده نامناسب از شبکه های ماهواره ای و مجازی را در آن تبیین کرد.

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به فیلم های فارسی شبکه های ماهواره ای ، آن ها را در راستای تخریب  و از هم پاشیدن بنیاد خانواده دانست و عنوان کرد : کارگروهی پژوهشی برای بررسی و شناسایی آسیب شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی  تشکیل شده است که تاثیر این شبکه ها را در طلاق و اختلافات خانوادگی بررسی می کند.


 

کد مطلب: 3706

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر