نماینده مردم رشت:

وجود آمارهای مختلف و متناقض اشتغال در بین مسئولان کشور

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از آمارهای مختلف و متفاوت اشتغال و بهبود فضای کسب‌وکار توسط مسئولان کشور گفت: دولت در بهبود فضای کسب‌وکار همچون گذشته عمل می‌کند.

وجود آمارهای مختلف و متناقض اشتغال در بین مسئولان کشور

گیلان خبر: جبار کوچکی نژاد در بیان ارزیابی از بهبود فضای کسب‌وکار دولت دوازدهم اظهار کرد: دولت در بهبود فضای کسب‌وکار و اشتغال جوانان همچنان در سیاست‌های دوران گذشته مانده است.

وی با اشاره به آمارهای ارائه‌شده متناقض از سوی مسئولان کشور در رابطه باکار و بهبود فضای کار افزود: دولتی‌ها خودشان آمارهای مربوط به اشتغال خود را نقض می‌کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: آمارهایی که جهانگیری، استانداران و یا سایر مسئولین کشور در رابطه با بهبود فضای کسب‌وکار یا ایجاد اشتغال می‌دهند با یکدیگر کاملاً متفاوت است.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی دلیل اختلاف آماری در رابطه با ایجاد اشتغال را نتیجه دست‌کاری در آمار دانست و گفت: متأسفانه دستگاه‌ها بر اساس سیاست‌های خاص خود آمارهای اقتصادی را تغییر می‌دهند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی به‌ضرورت ورود مرکز آمار و ارائه آمار دقیق در رابطه با اشتغال در جامعه تاکید کرد و گفت: مرکز آمار باید به میدان بیاید و واقعیت‌ها را در رابطه با فضای اقتصادی کشور بیان کند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37206

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر