عضو شورای اسلامی شهر رشت:

پارک بانوان در رشت افزایش می یابد

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: با توجه به میزان جمعیت بانوان در رشت باید پارکهای مختص بانوان در شهر افزایش یابد.

پارک بانوان در رشت افزایش می یابد

گیلان خبر: فاطمه شیرزاد با تبریک به مدال آوران مسابقات اخیر کاراته در کشور اسپانیا  اظهار کرد: در سالهای اخیر شاهد افتخارآفرینی فراوانی توسط زنان ورزشکار ایرانی بودیم و این مهم برای جامعه اسلامی مایه مباهات است.

وی با اشاره به اینکه ایجاد فضای ورزشی مناسب از ضروریات است، گفت: در حال حاضر فضای ورزشی مناسب و درخور شأن بانوان به‌اندازه نیاز رشت وجود ندارد و این مبحث نیازمند بازنگری است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت افزود: متاسفانه ورزش بانوان به علت نداشتن حامی مالی با مشکلات متعددی مواجه است و در زمان اعزام به مسابقات با مشکلاتی همچون پول بلیط، اسکان و... مواجه هستند.

شیرزاد خواستار توزیع عادلانه منابع ورزشی شد و گفت: بانوان با حداقل امکانات ورزشی بیشترین افتخارات را کسب می‌کنند و اهتزاز پرچم ایران اسلامی در جهان مایه افتخار و عزت همه ایرانیان است.

وی با اشاره به پارکهای بانوان سطح رشت بیان کرد: افزایش پارک بانوان در سطح رشت به منظور ایجاد فضای مناسب برای ورزش همگانی بانوان امر مهمی است که باید به آن توجه شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت افزود: با توجه به میزان جمعیت بانوان در رشت باید پارکهای مختص بانوان در شهر افزایش یابد.

شیرزاد بیان کرد: با توجه به افتخارآفرینی‌های متعدد بانوان در رشته های مختلف ورزشی باید حمایتهای مالی و معنوی بیشتری از این بخش صورت بگیرد و با همراهی بیشتر مدیران شاهد تداوم افتخارآفرینی آنان باشیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37212

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر