رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد

ساخت بیمارستان 132 تختخوابی رودسر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ساخت بیمارستان 132 تختخوابی در شهرستان رودسر خبر داد.

ساخت بیمارستان 132 تختخوابی رودسر

گیلان خبر: شاهرخ یوسف زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان از ساخت بیمارستان 132 تختخوابی در رودسر خبر داد.

وی با اشاره به بسترسازی و هماهنگی لازم برای اجرا و تحقق ساخت بیمارستان 132 تختخوابی در رودسر اظهار کرد: در حال حاضر دو گزینه برای انجام این کار وجود دارد نخست ساخت بیمارستان در محل بیمارستان قدیمی در مرکز شهر رودسر و دیگری در کمربندی شهر که تلاش می‌کنیم به یک نتیجه واحد در این زمینه دست پیدا کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان افزود: ساخت بیمارستان در فضای غیر بیمارستان سابق مورد تأکید دانشگاه علوم پزشکی است و درصورتی‌که خیرین در این زمینه پیش‌قدم شوند و 20 هزار مترمربع زمین در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دهند ساخت آن اجرایی و عملیاتی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فضای کنونی بیمارستان شهید انصاری رودسر به لحاظ اینکه کیفیت لازم برای ارائه خدمات بهتر ممکن نیست و از سویی با یک سری مسائل زیست‌محیطی مواجه است، گفت: امکان گسترش فضای درمان در این بیمارستان وجود ندارد بنابراین با پیش‌قدم شدن خیرین برای ساخت بیمارستان جدید با استانداردهای روز آمادگی لازم وجود دارد و به همین مناسبت جلسه‌ای صبح امروز در محل فرمانداری رودسر برگزار شد.

 یوسف زاده بیان کرد: دلیل اصرار ما برای ساخت بیمارستان در کمربندی رودسر تسهیل و دسترسی آسان همه مردم شهرستان جهت بهره‌مندی از آن بیمارستان است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از افتتاح بیمارستان 200 تختخوابی لاهیجان و پیشرفت فیزیکی 70 درصدی لنگرود در شرق گیلان خبر داد و افزود: بهره‌برداری از بیمارستان لاهیجان طی دو یا سه ماه آینده امکان‌پذیر است.

رئیس علوم پزشکی گیلان از اعزام چند متخصص پزشکی طی آبان ماه جاری در بیمارستان شهید انصاری رودسر خبر داد و تصریح کرد: پزشکان اعزام‌شده به این شهرستان شامل قلب و عروق، کلیه و مجاری ادراری، زنان و زایمان و داخلی است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37410

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر