امام‌جمعه سیاهکل:

مجمع همه خیرها در اربعین حسینی نهفته است

امام‌جمعه سیاهکل مجمع همه خیرهای دنیا و آخرت را در اربعین حسینی دانست و گفت: ثواب زیارت امام حسین(ع) در اربعین مافوق عقل است.

مجمع همه خیرها در اربعین حسینی نهفته است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا شکسته‌دل اربعین حسینی را اوج شکوفایی قیام اباعبدالله الحسین(ع) برشمرد و اظهار کرد: بلوغ دینی، ولایی و سیاسی دنیا در اربعین حسینی تحقق پیدا می‌کند.

وی اهمیت اربعین حسینی را پراهمیت‌تر از عاشورا توصیف کرد و افزود: هر عملی که در جهت تقویت اربعین و مسیر اباعبدالله باشد ارزشمند است و لازم است همه کمک کنند.

امام‌جمعه سیاهکل با تاکید بر استمرار حرکت ملت‌های مسلمان در مسیر اباعبدالله گفت: ثوابی که برای زیارت امام حسین علیه الاسلام در روز اربعین ذکرشده مافوق عقل است.

شکسته‌دل با اشاره به اهتمام خودکار ملت به اربعین حسینی خاطرنشان کرد: باید اقداماتی فراهم شود تا همه افرادی که با پای جسم و با پای دل به زیارت امام حسین علیه‌السلام رفته‌اند نهایت استفاده را ببرند.

وی اربعین حسینی را تجلی به هدف رسیدن حرکت عظیم عاشورا برشمرد و افزود: بر خود می‌بالیم و افتخار می‌کنیم که خداوند توفیقی را بر ما منت نهاده تا در مسیر عاشقی گام برداریم و اعلام همدلی و همگامی با راه امام حسین علیه‌السلام نماییم.

امام‌جمعه سیاهکل با تاکید بر اینکه حرکت عظیم اربعین تا قیام موعود (عج) باقدرت و قوت بیشتری ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: هرچقدر در جهت پرشور و پرشکوه اجراشدن حماسه عظیم اربعین حسینی بکوشیم زمینه ظهور را بیشتر فراهم کرده‌ایم.

شکسته‌دل بابیان اینکه مجمع همه خیرها در اربعین نهفته است، گفت: امیدواریم همه‌کسانی که در دستگاه امام حسین علیه‌السلام تلاش می‌کنند نزد خدا مأجور باشند و سعی کنند تا خود را برای ظهور بیشتر آماده کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37569

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر