نماینده مردم بندرانزلی:

محرومیت صیادان از بیمه با عدم دلسوزی مدیران بیمه کشور

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی به محرومیت صیادان از بیمه با عدم دلسوزی مدیران بیمه کشور اشاره کرد و گفت: دلیل عدم بیمه گری قشر پرتلاش صیادان گیلان ناکارآمدی شیلات ایران است.

محرومیت صیادان از بیمه با عدم دلسوزی مدیران بیمه کشور

گیلان خبر: حسن خسته بند نسبت به عدم بیمه گری قشر صیادان واکنش نشان داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه همه مراحل مربوط به بیمه صیادان در گیلان انجام‌شده اما بیمه تأمین اجتماعی تلاش می‌کند تا قشر صیادان بدون بیمه روزگار بگذرانند.

وی مسئله بیمه نکردن صیادان را عدم دلسوزی مدیران بیمه کشور نام برد و افزود: علیرغم اینکه تلاش‌های زیادی از سوی تأمین اجتماعی استان صورت می‌گیرد اما به دلیل عدم دلسوزی کارشناسان و مدیران بیمه کشور، قشر زحمتکش صیادان تاکنون در محرومیت به سر می‌برند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه دستورات و قول‌های فراوانی در رابطه با صیادان گرفته‌شده اما همچنان امورات بیمه صیادان در تأمین اجتماعی قفل است، گفت: متأسفانه شیلات ایران هم هیچ حرکتی برای بیمه کردن صیادان گیلانی انجام نمی‌دهد و اگر دو فقره نامه هم برای راه انداختن کار بیمه صیادان انجام دهد، سعی می‌کند چند استان را به لیست بیمه شدگان گیلان اضافه کند که این مسئله کار را خراب‌تر می‌کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی دلیل عدم بیمه گری قشر پرتلاش صیادان گیلان را ناکارآمدی شیلات ایران برشمرد و تصریح کرد: شیلات ایران هیچ نوع حرکتی در راستای دفاع از صیادان تاکنون از خود نشان نداده است بلکه کارکنان شیلات ایران تنها نشسته‌اند و سر ماه حقوق خود را دریافت می‌کنند.

خسته بند ناکارآمدی مدیرعامل شیلات کشور را تحمیل مشکلات فراوان بر صیادان برشمرد و افزود: مدیرعامل شیلات ایران کننده کار و حلال مشکلات صیادان نیست و مسئولیتی که در حد خودش نیست را بر گردن دارد و ازاین‌رو صیادان بیشترین مشکل را متحمل می‌شوند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37573

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر