خبرنگار اعزامی گیلان به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه گزارش می‌دهد؛

امدادرسانی سپاه و ارتش در سرپل ذهاب

بالگردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال انتقال مجروحان و انتقال وسایل مورد نیاز برای مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب هستند.

امدادرسانی سپاه و ارتش در سرپل ذهاب

گیلان خبر: تیم خبری مدیریت بحران استان گیلان دقایقی پیش به همراه امدادگران هلال احمر جمهوری اسلامی ایران وارد سرپل ذهاب شد.

مردم سرپل ذهاب خواستار کمک از مردم سایر استان‌های کشور هستند و آب، پتو، غذا، وسایل گرمایشی از مهمترین نیازهای فعلی ساکنان مناطق زلزله‌زده سرپل ذهاب است.

بالگردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال انتقال مجروحان و انتقال وسایل مورد نیاز برای مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب هستند و بیمارستان صحرایی ارتش در پادگان این شهر دایر شده است.

تیم‌های درمانی از استان‌های مختلف کشور وارد سرپل ذهاب به عنوان کانون زلزله شدند که بیشترین خسارت را متحمل شده و امدادگران هلال احمر در حال ارائه خدمات به مردم هستند.

یک تیم خبری 17 نفره نیز متشکل از خبرنگاران و عکاسان رسانه های کشور دقایقی پیش وارد سرپل ذهاب شد تا آخرین اخبار زلزله را برای عموم مردم مخابره کنند.

زلزله‌ای به‌بزرگی 7.3 ریشتر شامگاه یکشنبه استان کرمانشاه و بخشهایی از غرب ایران و شمال عراق را لرزاند؛ شدت این زمین‌لرزه به‌حدی بود که در اغلب استان‌های کشور احساس شد. این زمین‌لرزه در ساعت 21 و 48 دقیقه و در طول جغرافیایی 45.9، عرض جغرافیایی 34.84 و در عمق 11کیلومتری زمین روی داده است. همچنین در ادامه، زمین‌لرزه‌هایی به‌بزرگی 4.6 و 4 ریشتر این منطقه را لرزاند و پس‌لرزه‌های این زمین‌لرزه ادامه دارد.

 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37823

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر