فرماندار رودسر:

حفظ روحیه بسیجی و انقلابی در جامعه ضروری است

فرماندار رودسر حفظ روحیه بسیجی و انقلابی را در جامعه ضروری خواند و گفت: بسیج در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی با دشمن مقابله می‌کند.

حفظ روحیه بسیجی و انقلابی در جامعه ضروری است

گیلان خبر: امیر جانبازی صبح امروز در جلسه بسیج این شهرستان با تسلیت غم از دست دادن عده کثیری از هم‌وطنان غرب کشور در حادثه دل‌خراش زلزله اخیر اظهار کرد: روح همکاری و تلاش و کوشش بسیج مردمی برای کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده قابل‌تحسین است.

وی توجه به تشکیل بسیج مردمی را مورد تأکید قرار داد و افزود: باید تلاش کنیم تا روحیه بسیجی و انقلابی در جامعه حفظ شود.

فرماندار رودسر حضور بسیج را در همه عرصه‌های اجتماعی الگو دانست و گفت: بسیج در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی با دشمن مقابله می‌کند.

وی خطاب به مسئولان در خصوص انجام اقدامی مؤثر و بسیجی به مناسبت هفته بسیج تصریح کرد: باید از تمامی امکانات برای ساختن و عمران و آبادانی کشور نهایت بهره را بگیریم.

جانبازی با تأکید به برگزاری کمی و کیفی یادواره‌های شهدا بیان کرد: یادواره‌های شهدا در انتقال فرهنگ ایثار، مقاومت و ایستادگی در جامعه به‌ویژه نسل جوانی که دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را درک نکرده‌اند مؤثر است.

*اجرای بیش از 351 برنامه فرهنگی ورزشی و اقتصادی به مناسبت هفته بسیج در رودسر

فرمانده سپاه ناحیه رودسر نیز از بسیج به‌عنوان حامیان اصلی کشور، نظام و انقلاب یادکرد و گفت: بسیج در همه زمان و همه عرصه‌ها پیشگام بوده و پیروزی دوران 8 سال دفاع مقدس مدیون این عزیزان است.

 ناصر پورکریمی از اجرای 351 برنامه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی به مناسبت هفته بسیج در رودسر خبر داد و افزود: برگزاری مسابقات ورزشی، افتتاح 6 واحد مسکن محرومین، مزرعه پرورش ماهیان سردابی، افتتاح پایگاه مقاومتی، برگزاری صبحگاه مشترک، ویزیت رایگان و ... از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج است.

 

منبع: فارس

کد مطلب: 37948

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر