امام‌جمعه آستارا:

برگزاری یادواره‌ شهدا در تمام ماه‌های سال تداوم داشته باشد

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا در ایام هفته بسیج کار پسندیده‌ای بوده و برگزاری این یادواره‌ها باید در تمام ماه‌های سال تداوم داشته باشد، گفت: یادواره شهدا تلنگری است برای بیدار کردن افرادی که خود را به خواب غفلت و فراموشی زده‌اند.

برگزاری یادواره‌ شهدا در تمام ماه‌های سال تداوم داشته باشد

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا پیش از ظهر امروز در آیین مقدس یادواره 44 شهید شهر و بخش لوندویل این شهرستان در مسجد جامع شهر لوندویل اظهار کرد: پیروزی رزمندگان دلاور در مبارزه با تکفیر و داعش، پایان عمر این گروه تکفیری در سوریه و عراق را رقم زد.

وی با بیان اینکه تصور دشمنان اسلام بر این بود که به این زودی‌ها فاتحه داعش، تکفیری‌ها و النصره در مناطق اشغالی خوانده نمی‌شود، تصریح کرد: خدا در قرآن به‌صورت مستقیم به یاری‌دادن مؤمنان وعده داده و وعده‌های خدا را در مواجه با نابودی داعش و دیگر گروه‌های تکفیری به‌عین دیدیم.

امام‌جمعه آستارا با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت کار بسیار بزرگی کردند و در راه مبارزه با داعش و دفاع از حرم اهل‌بیت به درجه رفیع شهادت نائل شدند، خاطرنشان کرد: اگر امروز ما شیرینی پیروزی علیه داعش و گروه‌های تکفیری را می‌چشیم همه به خاطر دلاوری‌های این عزیزان است.

حافظ‌نیا با تأکید براینکه برگزاری یادواره شهدا در ایام هفته بسیج کار پسندیده‌ای بوده و برگزاری این یادواره‌ها باید در تمام ماه‌های سال تداوم داشته باشد، بیان کرد: یادواره شهدا تلنگری است برای بیدار کردن افرادی که خود را به خواب غفلت و فراموشی زده‌اند.

وی با تصریح براینکه ما انسان‌ها برای احیای روح و جسم خود به شهدا و برگزاری این یادواره‌ها نیاز داریم، گفت: شهید با مردن و شهادت خود زنده می‌شود و این افتخار بسیار بزرگی است به‌همین‌دلیل از شهادت به فیض عظیم و رستگاری بزرگ یاد کرده‌اند.   

 

منبع: فارس

کد مطلب: 38173

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر