نماینده مردم بندرانزلی:

پرداخت بدهی بازیکن خارجی ملوان و رفع مشکل کسر امتیاز

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از بدهی زوران زلاتکوفسکی بازیکن مقدونیه ای تیم ملوان پرداخت و بخش دیگر آن ظرف دو ماه آتی پرداخت خواهد شد و در حال حاضر شکایتی از جانب وی باشگاه ملوان را تهدید نمی کند.

پرداخت بدهی بازیکن خارجی ملوان و رفع مشکل کسر امتیاز

گیلان خبر: حسن خسته بند با اشاره به پرداخت بدهی بازیکن مقدونیه ای ملوان اظهار کرد: تیم فوتبال ملوان انزلی مبلغ 233 هزار دلار به زوران بدهکار بود که پس از ناتوانی در پرداخت و شکایت این بازیکن تا آستانه کسر امتیاز پیش رفت.

وی  گفت: مبلغ ریالی طلب بازیکن خارجی از تیم ملوان  یک میلیارد و 200 میلیون تومان بود که بخشی از این بدهی درگذشته به‌حساب بازیکن واریز و بخشی دیگر از بدهی که 900 میلیون تومان بود هنوز پرداخت‌نشده بود که با شکایت فیفا مواجه شدیم.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی آخرین‌مهلت تسویه‌حساب این بازیکن خارجی را دوشنبه 29 آبان عنوان کرد و گفت: 500 میلیون تومان از مبلغ مذکور از طریق مختلف مطالبه و بخش دیگری از طلب بازیکن طی توافقی به دو ماه بعد واگذارشده است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه جای نگرانی برای طرفداران و دوستداران تیم ملوان وجود ندارد، افزود: با پیگیری که توسط پیش‌کسوتان ملوان و مسئولان شهرستان داریم در تعقیب هستیم تا بهترین شرایط را برای تیم ملوان رقم بزنیم.

خسته بند بابیان اینکه این بدهی نگرانی عجیبی در بین بازیکنان تیم و طرفداران ایجاد کرده بود، خاطرنشان کرد: حل کردن مشکلات تیم اعم از مسائل مالی و غیره وظیفه ما است و امیدواریم روزبه‌روز مشکلات تیم ملوان یکی پس از دیگر حل شود و ما شاهد پیشرفت‌های چشمگیر تیم مذکور باشیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38311

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر