استانداران شمالی اجازه آسیب به کشاورزان را ندهند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از عملکرد وزیر جهاد در بخش برنج و چای انتقاد کرد و گفت: استاندارهای برنج‌کار شمالی اجازه آسیب به محصولات تولیدی کشاورزان را ندهند.

استانداران شمالی اجازه آسیب به کشاورزان را ندهند

گیلان خبر: اسدالله عباسی در واکنش به دستور ستاد تنظیم بازار کشور مبنی بر واردات کسری برنج از خارج اظهار کرد: طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی سه ماه قبل و سه ماه بعد از برداشت برنج، واردات و عرضه این محصول از خارج ممنوع است.

وی با اشاره به تذکرات گذشته مجلس به دولت در خصوص منع واردات برنج افزود: درگذشته موضوع منع واردات برنج از سوی مجلس مورد پیگیری قرارگرفته و بازهم باید تحت تعقیب و پیگیری قرار بگیرد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نابسامانی‌ها در حوزه تولیدات کشاورزی گفت: متأسفانه وزیر جهاد در بخش کشاورزی عملکرد خوبی ندارد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از وضعیت دو محصول استراتژیک شمال کشور خاطرنشان کرد: ما از حجتی در مدیریت بخش‌های برنج و چای ناراضی هستیم.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابزار نظارتی مجلس در جلوی گیری از واردات بی‌رویه مطرح کرد: تا زمانی که وضعیت برنج داخلی مشخص نباشد اجازه واردات این محصول استراتژیک را نخواهیم داد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت به انسجام استانداران شمالی در خصوص مدیریت صحیح برنج شمال کشور تاکید کرد و گفت: انتظار داریم استاندارهای برنج‌کار ازجمله استانداران شمالی در این بخش ورود کنند و اجازه ندهند این محصول تولیدی کشاورزان آسیب ببیند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38454

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر