گردن آویز ارزشمند نقره بر گردن نابغه کاراته آسیا

سارا بهمنیار عضو گیلانی تیم ملی کاراته ایران در وزن منفی 50 کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره در مسابقات کاراته وان ژاپن شد.

گردن آویز ارزشمند نقره بر گردن نابغه کاراته آسیا

گیلان خبر: سارا بهمن یار در دور اول و در مرحله یک شانزدهم پایانی موفق به پیروزی دو بر صفر در برابر سایو آزومی از ژاپن شد . وی سپس در مسابقه دوم به مصاف مولدیر ژانبیربای قزاقستانی دارنده مدال طلای شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی رفت . بهمن یار با پیروزی قاطع پنج بر یک مقابل مولدیر به جمع هشت کاراته کای برتر وزن منفی 50 کیلوگرم راه یافت.

بهمنیار در مرحله یک چهارم پایانی به مصاف روچیو سانچز اسپانیایی دارنده مقام سومی کاراته وان روتردام 2016 و سومی جام جهانی 2014 آلمان رفت. وی در سومین دیدار نیز موفق شد یک بازی حساس و نفس گیر با نتیجه نزدیک یک بر صفر در برابر سانچز به پیروزی دست یابد .

بهمنیار در دیدار نیمه پایانی با نتیجه 3 بر صفر النا اسپتانوآ از روسیه را شکست داد. رقیب نامداری که عنوان قهرمانی کاراته وان تیومن 2013 را یدک می‌کشید.

کاراته‌کای گیلانی تیم ملی ایران در دیدار فینال به مصاف شوئانگ گو شیائو از چین‌تایپه رفت و پس از تساوی یک بر یک در برابر رقیب قدر، با قانون سنشو بازنده اعلام شد و به مدال نقره بسنده کرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38455

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر