استاندار گیلان:

حضور پررنگ بسیجیان برای خدمت‌رسانی به مناطق زلزله‌زده

استاندار گیلان با بیان اینکه بسیج یک‌نهاد مردمی است گفت: بسیجیان از ابتدای فاجعه زلزله تاکنون خدمت‌رسانی خوبی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه کرده‌اند.

حضور پررنگ بسیجیان برای خدمت‌رسانی به مناطق زلزله‌زده

گیلان خبر: مصطفی سالاری صبح امروز در مراسم صبحگاه و تجمع بسیجیان در سپاه مرکزی رشت با تبریک به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج در عرصه‌های سخت پس از انقلاب محور وحدت بوده است.

استاندار گیلان با بیان اینکه نماد وحدت بسیج در استان گیلان اعزام جوانان به جبهه بود گفت: صفوف اعزام به جبهه در استان گیلان باوجود تمام اقلیت‌ها در کنار هم نشانه تفکر بسیجی بود.

وی با بیان اینکه تفکر وحدت‌آفرین بسیج در تمام عرصه‌ها وجود دارد افزود: معنوی بودن و غیرمادی بودن بسیج از دیگر ویژگی‌های این نهاد مردمی است.

سالاری با بیان اینکه بنیان غیرمادی بسیج عامل وحدت‌آفرینی است خاطرنشان کرد: شکل‌گیری بسیج بر پایه مردمی بودن است، این عامل چتر مردمی بودن بسیج را بر سر تمام ملت می‌گشاید.

استاندار گیلان با تکریم خلوص بسیجیان اظهار کرد: اگر در کاری خلوص باشد منافع فردی و گروهی دخیل نیست و این دلیلی دیگر بر وحدت‌آفرینی بسیج است.

وی با تأکید بر اینکه شهدا موجب استحکام پیکره بسیج شد بیان کرد: صبوری و فداکاری مادران و پدران شهدا مقام بسیج شد، همه این‌ها امروز با نام بسیج پیوند خورده است؛ لذا همراه داشتن نام بسیجی مسئولیتی در قبال شهدا، جانبازان، آزادگان و صبر خانواده‌های شهداست.

سالاری تصریح کرد: باید فرهنگ بسیجی بودن را برای رفع مشکلات جامعه سرلوحه کار خود قرار دهیم، این سرمایه مردمی متعلق به تمام اقشار است.

استاندار گیلان با اشاره به حضور بسیجیان در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه گفت: این عزیزان از ابتدا تا امروز در مناطق زلزله‌زده حضور پررنگی داشتند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38456

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر