فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت خبر داد

۴۸واحد مسکن به محرومین استان گیلان

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به ساخت هزار واحد مسکن مددجویان استان گیلان گفت: ۴۸ واحد از این مسکن‌ها به مستمری‌بگیران تحویل داده‌شده است.

 ۴۸واحد مسکن به محرومین استان گیلان

گیلان خبر: سرهنگ حسین مصطفی‌پور صبح امروز در مراسم صبحگاه و تجمع بزرگ بسیجیان شهر رشت به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین سپاه رشت اظهار کرد: پیروزی جبهه مقاومت را در برابر نیروی تکفیری آمریکایی ـ سعودی تبریک می‌گویم.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه بسیج یعنی مردم‌سالاری دینی، گفت: بسیج حر سازمان‌یافته مردم برای نقش‌آفرینی در عرصه‌های مختلف جامعه است.

وی با بیان اینکه رویکرد بسیج کمک رساندن در خدمات دولتی به مردم است مطرح کرد: ما در راستای هدف خدمت‌رسانی می‌خواهیم نقش سازنده‌ای در عرصه‌های مختلف سازندگی داشته باشیم.

مصطفی‌پور با اشاره به ساخت هزار واحد مسکن محرومین توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در سال جاری حداکثر این خانه‌ها ساخته شد و توفیق داشتیم ۴۸ واحد را به مردم و مستمری‌بگیران کمیته امداد تحویل بدهیم.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت از کمک‌های سپاه به مناطق زلزله‌زده خبر داد و افزود: امروز بسیج هدفی جز خدمت‌‌گذاری به مردم بزرگوار انقلاب و میهن ندارد و تلاش می‌کنیم خدمات نظام انقلاب اسلامی را به دست مردم برسانیم.

وی با تأکید بر خدمت خالصانه بسیج به کشور بیان کرد: این راه را امام و شهدا با خون پاک خود به ما شناساندند و ما باید عامل به وظایف خود باشیم و در این راه از هیچ تلاشی دست نخواهیم کشید.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38462

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر