عضو اسبق کمیسیون سیاست خارجی مجلس:

منزوی شدن رژیم صهیونیستی با شکست داعش

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به منزوی شدن رژیم صهیونیستی با شکست داعش گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی از توطئه‌چینی در مقابل جمهوری اسلامی دست‌بردار نخواهد بود.

منزوی شدن رژیم صهیونیستی با شکست داعش

گیلان خبر: صفر نعیمی رز  بابیان اینکه شکست داعش و پیروزی جبهه مقاومت را مرهون رهنمودهای رهبر معظم انقلاب هستیم، اظهار کرد: مقام معظم رهبری شخصیتی اندیشمند، فرزانه و آشنا به فنون دفاعی هستند و در بسیاری از بحران‌ها شخصاً ورود می‌کنند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با ستودن تلاش‌ها و جان‌فشانی‌های جبهه مقاومت در پیروزی مقابل داعش مستکبر، افزود: مقاومت جبهه اسلامی، تلاش‌ها و تدبیر سردار سلمیانی و همچنین حضور ملت‌های مقاوم در میدان نبرد علیه داعش واقعاً ستودنی بود.

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به روحیه انقلابی گری فعالان جبهه مقاومت در سوریه و عراق گفت: مردمان سوریه و عراق با فرمان‌بری از رهبری انقلاب و آیت‌الله سیستانی ثابت کردند که یک انقلابی به‌تمام‌معنا هستند و این پیروزی بزرگ مبارکشان باشد.

نماینده اسبق مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت با خون‌فشانی رزمندگان مدافع حرم ، خاطرنشان کرد: شهدای زیادی در آزادی مناطق درگیر جنگ با داعش تقدیم اسلام شد که باید یاد آن‌ها گرامی داشته شود و همچنین برای خانواده‌های شهدای حریم آل الله از خداوند متعال صبر جزیل خواست.

نعیمی با تاکید بر اینکه پیروزی اخیر صرفاً شکست داعش نبوده، گفت: کشورهای استکباری در حمایت از داعش ازجمله آمریکا به‌عنوان شیطان بزرگ نقش داشتند اما با همه حمایت‌های مالی و معنوی، داعش شکست خورد و علاوه بر مالیده شدن بینی آمریکا به خاک، رژیم صهیونیستی هم منزوی‌شده است.

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به خاموش شدن سیاست مرتجعانِ حاشیه خلیج‌فارس بیان کرد: با شکست داعش کشورهای حاشیه خلیج‌فارس که از سوی نظام سلطه و استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی شورانده شده بودند ساکت شدند و همگی خاموش هستند و هیچ ادعایی هم ندارند.

نماینده اسبق مردم آستارا در خانه ملت رسوایی را ماحصل متجاوزان برشمرد و گفت: خون شهدا به ثمر نشست و داعش شکست خورد و همه‌کسانی که ادعا داشتند می‌توانند جمهوری اسلامی را منزوی کنند اکنون جز رسوایی چیزی برایشان باقی نمانده است.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی هیچ‌گاه از توطئه‌چینی علیه جمهوری اسلامی و ملت دست‌بردار نخواهند بود، تصریح کرد: مسئولین کشور باید همچنان با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری هوشیار باشند و از رهنمودهای ولی‌فقیه فاصله نگیرند.

نعیمی با هشدار به کید دشمنان در پس پیروزی علیه داعش، مطرح کرد: باید توصیه‌های فرمانده کل قوا را جدی گرفت چون اگر تابع ولایت باشیم همه توطئه‌ها را با لطف خدا تسخیر می‌کنیم اما اگر غیرازاین باشد مطمئناً استکبار جهانی و جرثومه فساد در جهان رشد خواهد کرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38463

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر