وزیر دفاع در بندرانزلی:

اضمحلال منطقه پیام مهمی برای پشتیبانان داعش دارد

وزیر دفاع در بندرانزلی با بیان اینکه اضمحلال منطقه پیام مهمی برای پشتیبانان داعش دارد گفت: ملت‌های منطقه متوجه شدند که با ایستادگی می‌توان بر باطل پیروز شد و وعده خداوند محقق شدنی است.

اضمحلال منطقه پیام مهمی برای پشتیبانان داعش دارد

گیلان خبر: امیر سرتیپ امیر حاتمی صبح امروز در مراسم الحاق ناو موشک‌انداز ایرانی "سپر" به ناوگان شمال نداجا در بندرانزلی با تبریک هفته وحدت، بسیج و هفت آذر روز نیروی دریایی اظهار کرد: اتحاد وزارت دفاع، نیرو دریایی، سپاه، نیروی انتظامی و بسیجیان باعث افتخار و اقتدار کشور است.

وی با تبریک به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت در برابر نیروهای تکفیری گفت: اضمحلال داعش پیام مهمی برای ملت‌های منطقه و پشتیبانان آن‌ها دارد چرا که فهمیدند نمی‌توانند با دروغ و فریب نابودی منطقه را طراحی کنند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه حمایت از مردم و مبارزین حرف‌های باطل دشمنان برای حمایت از گروه تروریستی بود گفت: ملت‌های منطقه متوجه شدند که با ایستادگی می‌توان بر باطل پیروز شد و وعده خداوند محقق شدنی است.

وی با بیان اینکه توکل به خدا موجب پیروزی جبهه مقاومت شد خاطرنشان کرد: مبارزین در منطقه و جبهه مقاومت برای نابودی از شر شیطانی به نام داعش متحد شده و کنار یکدیگر قرار گرفتند و مبارزه کردند و نصرت خدا شامل حالشان شد.

حاتمی با اشاره اقدام گمنامانه نیروی دریایی راهبردی گفت: ما در چند ماه گذشته عده‌ای تحت عنوان دزدان دریایی که مطمئناً تحت حمایت جنایتکاران بودند توسط نیروی دریایی راهبردی مقتدرانه شناسایی و خنثی شد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره بر اینکه ایران یک کشور دریایی است و امکانات مختلف دریا را استفاده می‌کند گفت: لازمه استفاده از این ظرفیت‌ها و مقدورات این است که بتوانیم به‌عنوان یک قدرت دریایی عمل کنیم.

وی قدرت نظامی و دفاعی را یکی از ابعاد استفاده از امکانات دریایی دانست و افزود: دشمنان ما تلاش کردند تا با تحریم و جلوگیری بتوانند ما را از امکانات دریا محروم کنند اما به دست فرزندان ایران اسلامی ما خواستیم و توانستیم به آنچه نیاز دفاع بومی ما است در دریا نیز دست پیدا کنیم.

حاتمی ناو "سپر" را نماد خواستن و توانستن نیروی دریایی راهبردی بیان کرد و گفت: روزی دشمنان ما باور نمی‌کردند که ما تجهیزات موجود خود را آماده‌به‌کار نگه‌داشته و استفاده کنیم اما امروز با همت و غیرت فرزندان این کشور ناوهایی را ساختیم که تمام تجهیزات و اجزای آن ایرانی و بومی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه ما خواهان صلح و دوستی تمام کشورها هستیم گفت: برای حفظ این صلح و ثبات و امنیت نیازمند ابزار و امکاناتی هستیم که بتواند بر هر تهدیدی غلبه کند.

وی با بیان اینکه همسایگان دریای خزر متفق‌اند که این دریا، دریای صلح و ثبات است تصریح کرد: ما آمادگی داریم در راستای اراده رهبران منطقه و پشتیبانی این اراده پشتیبانی‌های دفاعی و نظامی را شکل دهیم.

حاتمی با تأکید بر اینکه روابط بین‌الملل با شروعی خوب آغازشده است گفت: این صلح در دولت دوازدهم هرچه بیشتر موجب خیروبرکت و امنیت خواهد شد و پیام صلح و دوستی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را به ارمغان خواهد آورد و موجب استحکام و قوام هرچه بیشتر امنیت در مرزهای آبی کشور خواهد شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38816

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر