نماینده مردم رودبار:

لزوم جلوگیری از ریخت‌وپاش‌ها در نظام بودجه‌بندی کشور

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی به لزوم جلوگیری از ریخت‌وپاش‌ها در نظام بودجه‌بندی کشور تاکید کرد و گفت: باید به نیازمندی‌های روزانه مردم در تصویب برنامه‌وبودجه کشور توجه شود.

لزوم جلوگیری از ریخت‌وپاش‌ها در نظام بودجه‌بندی کشور

گیلان خبر: منوچهر جمالی با محدود برشمردن اعتبارات در کشور اظهار کرد: متأسفانه پروژه‌های نیمه‌کاره فراوانی در سطح کشور داریم که هنوز به اتمام نرسیده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه باید اولویت‌بندی در تدوین برنامه‌وبودجه لحاظ شود، افزود: باید مقداری دقت داشته باشیم تا اولویت‌هایی که برای کشور در نظر گرفته‌شده و به‌حق نیز هستند رعایت شود و از عمر پروژه‌ها بیش‌ازپیش نگذرد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شوری اسلامی بابیان اینکه باید از بودجه کشور هدفمند و به‌جا استفاده شود، گفت: نباید ثبت هزینه‌های غیرضروری و ریخت پاش در بودجه داشته باشیم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید در بودجه‌بندی به ضروریات جامعه توجه کرد، افزود: باید اهتمام ویژه داشت تا اموراتی که همواره بازندگی روزانه مردم ارتباط مستقیم دارد و از نیازمندی‌های مردم محسوب می‌شوند، در بودجه‌بندی دقت کافی و لازم شود.

جمالی با اذعان به اینکه نباید تصور کرد که اعتباری کلان در دست داریم و می‌توانیم هر کاری که خواستیم در کشور انجام بدهیم، تصریح کرد: باید بااحتیاط کامل، دقت و اولویت‌بندی برای بودجه‌بندی کشور آماده‌باشیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری مبنی بر اینکه اعتبار تخصیص‌یافته در هر پروژه باید هدفمند و به‌جا استفاده شود، افزود: نباید در کشور با ریخت‌وپاش کردن اعتبارات در آینده به نقیصه‌ها دست‌وپنجه نرم کنیم و کشور را به عقب برانیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 39054

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر