اعتراض دوباره رئیس شورای شهر به شهردار رشت؛

شهردار، اعضای شورا را در مراسمهای تودیع بخشهای مختلف دعوت نمیکند

شورای شهر ‌نقشی در عزل و نصب‌های شهردار ندارد و انتظار می‌رود براساس تخصص‌ها از شورای شهر استفاده شود.

شهردار، اعضای شورا را در مراسمهای تودیع بخشهای مختلف دعوت نمیکند

گیلان خبر: رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه شهردار در مراسم تودیع و معارفه مدیران بخش‌های مختلف اعضای شورای شهر را مطلع نمی‌کند، گفت: شورای شهر ‌نقشی در عزل و نصب‌های شهردار ندارد و انتظار می‌رود براساس تخصص‌ها از شورای شهر استفاده شود.

به گزارش  گیلان خبر رضا جمشیدی شامگاه یکشنبه در چهل و ششمین جلسه شورای این شهر با اشاره به اینکه شهردار در مراسم تودیع و معارفه مدیران بخش‌های مختلف اعضای شورای شهر را مطلع نمی‌کند، گفت: شورای شهر رشت نقش و دخالتی در عزل و نصب‌های شهردار ندارد و انتظار می‌رود براساس تخصص‌ها از روسای کمیسیون‌های مربوطه یا رئیس شورا دعوت شود.

جمشیدی با بیان اینکه اجرای زباله‌سوز به دلیل پاره‌ای از کارهای غیرتخصصی معلوم نیست در چه مرحله‌ای قرار دارد، افزود: ساماندهی دستفروشان رها شده و ساماندهی وانت‌بارهای مستقر در بلوار شهید افتخاری رشت انجام نشده است.

وی با اشاره به پیگیری مطالبات شهرداری، خاطرنشان کرد: بخشی از مطالبات شهرداری دریافت شده و مطالبات 100 میلیارد تومانی  مربوط به شرکت‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی است که در کمیسیون حقوقی باید از این مدیران دعوت و مسائل مربوطه پیگیری شود.

 

کد مطلب: 392

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر