جزئیات کامل حادثه خودکشی مادر و دو فرزند در رضوانشهر

پیش از ظهر امروز مادر 41 ساله دو فرزند خود را از طبقه پنجم ساختمان یکی از خیابان های رضوانشهر به خیابان پرتاب و سپس خود نیز اقدام به خودکشی کرد.

جزئیات کامل حادثه خودکشی مادر و دو فرزند در رضوانشهر

گیلان خبر: پیش از ظهر امروز مادر 41 ساله دو فرزند (دختر 9 ساله و پسر 5 ماهه) خود را از طبقه پنجم ساختمان به خیابان پرتاب و سپس خود نیز اقدام به خودکشی کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به جزئیات حادثه خودکشی در رضوانشهر اظهار کرد: مادر 41 ساله رضوانشهری امروز ابتدا دو فرزند 9 ساله و 5 ماهه‌اش را از پنجره یک پاساژ 5 طبقه واقع در خیابان بسیج این شهر از ساختمان 20 متری به پایین پرتاب کرد و سپس خود را به پایین انداخت.

وی افزود: در این حادثه مادر و کودک ۵ ماهه در دم جان باختند اما فرزند ۹ ساله‌اش به علت سقوط روی سمند پارک شده کنار خیابان، زنده ماند که دریکی از بیمارستان‌های شهر انزلی بستری شد.

سرهنگ محمدرضا خیرخواه با بیان اینکه انگیزه این زن برای اقدام به خودکشی هنوز روشن نشده و تحقیقات پلیس در این مورد ادامه دارد، از شهروندان خواست از هرگونه گمانه‌زنی و شایعه‌پراکنی در فضای مجازی پرهیز کنند.

داریوش اسماعیل نسب مسئول واحد آتش‌نشانی رضوانشهر با تأیید این حادثه گفت: آتش‌نشانان در دقایقی اولیه حادثه برای خدمات‌رسانی به محل حادثه اعزام‌شده بودند که متأسفانه مادر و کودک 5 ماهه به دلیل برخورد با کف خیابان در دم جان سپردند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 39729

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر