نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان:

گیلانی‌ها پیشگام حرکت مقابله با فتنه‌گران هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: گیلانی‌ها پیشگام حرکت مقابله با فتنه‌گران هستند و این موضوع به‌عنوان یک سرمایه برای ما در تاریخ باقی‌مانده است.

گیلانی‌ها پیشگام حرکت مقابله با فتنه‌گران هستند

گیلان خبر: آیت‌الله زین‌العابدین قربانی با بیان اینکه بعد از دوره ششم مجلس برخی می‌خواستند اسلامیت نظام و در رأس آن ولایت‌فقیه را کم‌رنگ کنند، اظهار کرد: در انتخابات سال 88 حرکات علیه انقلاب و  ولی‌فقیه به اوج خود رسید و بازمانده‌ها و پسمانده‌های غرب‌زده در داخل کشور بر این موج‌سوار شدند و ادعا کردند ولایت‌فقیه استبداد است و نباید باشد.

وی با اشاره به سخنرانی سخنرانان به‌ویژه ائمه جمعه در حمایت از ولایت‌فقیه در سراسر گیلان، افزود: تمام آحاد مردم از شهرها و روستاها یک روز زودتر از دیگر مناطق کشور در حمایت از ولایت‌فقیه در 8 دی به خیابان‌ها آمدند و با اعلام حمایت خود از انقلاب و ولی‌فقیه جلوی فتنه گران و آشوب گران ایستادند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان تصریح کرد: کیائیان و علویان قرن‌ها در گیلان حکومت داشتند و مرجعیت و ولایت‌فقیه جزو باورهای مردم گیلان محسوب می‌شود.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه نظام ایران ولایی است و با نظام سکولار همخوانی ندارد، گفت: در زمان فتنه 88، عده‌ای کفن‌پوش جلوی خانه بنده حضور پیدا کردند و در سخنرانی برای آن‌ها گفتم تا پای جان از اسلام، قرآن و ولایت‌فقیه دفاع می‌کنیم و پسمانده‌های استکبار جهانی را به زباله‌دان تاریخ می‌فرستیم.

آیت‌الله قربانی با اشاره به دیدار مردم گیلان در هشتم دی‌ماه سال 89 با مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: در دیدار مردم گیلانی‌ با رهبر معظم انقلاب عرض کردم مردم این سرزمین با سرمایه‌های علمی و فرهنگی که از گذشته داشتند در مقابل زیاده‌خواهان و هرزه‌گویان قیام کردند و به‌جای حرکت عمومی روز نهم دی، یک روز زودتر علیه هنجارشکنان به خیابان‌ها آمدند که این امر به دلیل وجود تعلیمات اسلامی در منطقه ما بود.

وی تأکید کرد: تمام مردم گیلان با جان‌ودل آماده اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری هستند و تقدیم 8 هزار شهید نشان‌دهنده حمایت مردم گیلان از انقلاب اسلامی و در رأس آن ولایت‌فقیه است.

امام‌جمعه رشت گفت: گیلانی‌ها پیشگام حرکت مقابله با فتنه‌گران هستند و این موضوع به‌عنوان یک سرمایه برای ما در تاریخ باقی‌مانده است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فتنه هنوز تمام نشده است، تصریح کرد: سران فتنه هنوز حاضر نشدند به‌اشتباه خود اعتراف کرده و توبه کنند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اگر هنجارشکنان توبه کنند از حصر خارج می‌شوند، اشاره کرد و گفت: سران فتنه حاضر نشدند بگویند اشتباه کردند و باید مردانه بگویند اشتباه کردیم، ضمن اینکه رفتار آن‌ها رفتن به جهنم به‌طور ذلیلانه است.

آیت‌الله قربانی با تأکید بر اینکه مردم گیلان تابع ولایت‌فقیه هستند، بیان کرد: دشمنان در تلاش هستند نور ولایت را در ایران اسلامی خاموش کنند اما رهبر فرزانه و آگاه ما کشتی نظام اسلامی را به‌جایی هدایت می‌کند که خداوند می‌خواهد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 39773

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر