جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان:

موتور محرکه 80 درصد برنامه‌های فرهنگی نیروهای مسلح است

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان موتور محرکه 80 درصد برنامه‌های فرهنگی استان را نیروهای مسلح برشمرد و گفت: نیروهای مسلح باید طلایه‌دار برنامه‌های فرهنگی باشد.

موتور محرکه 80 درصد برنامه‌های فرهنگی نیروهای مسلح است

گیلان خبر: سرهنگ مهرداد مهرگان صبح امروز در نخستین نشست کمیته نیروهای مسلح استان با محوریت جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سالن کوثر ستاد فرماندهی نیروی انتظامی گیلان اظهار کرد: با تلاش، انسجام و ارزش‌مداری که در نیروهای مسلح وجود دارد حدود 80 درصد موتور محرکه برنامه‌های فرهنگی استان گیلان توسط آن‌ها در حال انجام است.

وی بابیان اینکه فعالیت فرهنگی در باورهای دینی و ارزش‌های اسلامی با حضور نیروهای اسلامی و نقش‌آفرینی آن‌ها حرکتی روبه‌جلو را طی می‌کند، افزود: گام برداشتن بر روی تدابیر و تأکیدات مقام معظم رهبری به‌ویژه در عرصه جنگ نرم در دهه چهارم انقلاب اسلامی حائز اهمیت است.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان با تاکید بر اشاعه ارزش‌های انقلاب اسلامی در جامعه گفت: ارزش‌مداری و باورپذیر کردن آموزه‌های اسلام و ارزش‌های انقلاب اسلامی باید در بین همه حساسیت ایجاد کند تا در سطح متولیان فرهنگی و جامعه اشاعه پیدا کند.

مهرگان با تاکید بر اینکه باید انقلابی گری در سطح جامعه عملیاتی شود، خاطرنشان کرد: تنها دغدغه ما تعالی موضوعات فرهنگی در جامعه است و اگر به نفع و به نام نیروهای مسلح هم نباشد هیچ فرقی برای ما نمی‌کند.

وی با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح باید طلایه‌دار برنامه‌های فرهنگی باشد، گفت: هیچ‌گاه انحراف و استفاده ابزاری در نیروهای مسلح وجود ندارد چون این کانون به دنبال اثربخشی به‌جای نام است و مطمئناً اتفاقات خوب و خوشایندی رقم خواهد خورد.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان با غیرواقعی خواندن استحاله فرهنگی از سوی غرب، گفت: در بین نسل‌های سوم و چهارم انقلاب اسلامی نه‌تنها استحاله فرهنگی وجود ندارد بلکه علاقه جوانان به انقلاب اسلامی پس از 40 سال بیشتر نیز  شده است.

مهرگان همچنین با اشاره به خلق حماسه 8 دی در گیلان و 9 دی در کشور گفت: خلق حماسه 8 و 9 دی هیچ‌گاه دولتی نبود بلکه به‌صورت خودجوش و برگرفته از بصیرت مردم گیلان بود که با مناعت طبع بلند گیلانیان هیچ‌گاه تبدیل به ادعا نشد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 39775

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر