ابادانی شهر، درگیر حاشیه ها؛

حاشیه های شورای شهر و شهرداری رشت کی پایان می یابد؟

از زمان روی کار آمدن شورای جدید نیز، حاشیه ها کم نبودند. حاشیه هایی که جز گرفتن وقت خدمت فایده ای نداشته و ندارند

حاشیه های شورای شهر و شهرداری رشت کی پایان می یابد؟

     گیلان خبر: رشت! شهر خاطره ها! شهر باران های نقره ای و شهر زیبایی ها!

جملات فوق خاطرات نوستالوژیک کسانی است که سالها پیش به رشت آمده بودند. اما اهالی این خاطرات نوستالوژیک اگر در دو، سه سال اخیر مسافر رشت شده باشند، در مقایسه آن حتی با برخی از شهرهای کویری، جز تکاندن سَرِ افسوس کار دیگری نکرده اند و اگر نبود این طبیعت زیبای خدادادی، فراوانی افسوس ها زیادتر می شد.
در سالهای اخیر شورای شهر و شهرداری همیشه و همه وقت درگیر حاشیه های رنگ و وارنگ فراوانی بوده اند که فرصت خدمت و سازندگی را از آنها می گرفت. حاشیه هایی که هر بار به رنگی درآمده و در قامت حادثه ای رخ می نمایاندند.
غرض، شمارش و ردیف کردن این حاشیه های کوچک و بزرگ نیست که شمارش تلخی ها، جز بر تلخی نیفزاید.
از زمان روی کار آمدن شورای جدید نیز، حاشیه ها کم نبودند. حاشیه هایی که جز گرفتن وقت خدمت فایده ای نداشته و ندارند. از شیوه انتخاب شهردار فعلی گرفته تا استیضاحش و تا برخی موازی کاری های شورا و شهرداری! اینها جز سوزاندن فرصت ها، ثمره دیگری برای رشت نداشته و ندارند.
   اگر اعضای شورای شهر که در ایام تبلیغات انتخاباتی، داعیه و فریاد خدمت شان گوش فلک را پرکرده بود، قصد خدمت و تلاش برای ساختن شهر دارند و یا شهردار از اطراف پایتخت آمده، قصد کمک به آبادانی شهر باران های نقره ای را دارد، باید بدانند که این ادعا با این مدل غوطه خوردن در حاشیه ها سازگاری نداشته و با این شیوه ی رفتاری، رشت آباد نمی شود.
   حاشیه ها و صد البته حاشیه سازها، بلای آبادانی رشت شده اند و تا این دو به کناری گذارده نشوند، قطعاً تکان دادن سر افسوس از سوی هر شهروند و هر مسافری امری عادی خواهد بود.
   در این زمینه بیشتر خواهیم گفت.

 

کد مطلب: 399

 • امید
  1
  0
  پاسخ

  وقتی مردم شهرمون بخاطر ظاهر خانومی بهش رای میدند وقتی مردم شهرمون پیشینه کاری عده ای از اقایون رو
  نمیدونن و از تخلفاتشون اگاهی ندارند و تنها چشم یسته و با یه سری حرفهای رنگو لعاب دار بهشون رای میدند
  توقع بیشتری نمیشه داشت.شورای شهر نباشه راه برای پیشرفت شهر بیشتره
  WWW.helmah67.blogfa.com

 • ابراهیم فلاح-خبرنگار-فومن
  0
  0
  پاسخ

  از سایت شما متشکرم موفق باشید

 • معین
  0
  0
  پاسخ

  هرچی باب میل شما نباشه میشه حاشیه که البته مردم مثل شما فکر نمی کنن و اینم باید بگم دیدار با حاج آقایی که زدین باعث افتخاره که سطحی نگر نیستن مثل بعضیا....

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر