کریمی: خوشحالم که می‌توانم به زادگاه پدری‌ام خدمت کنم

سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت از اینکه هدایت این تیم را برعهده گرفته است، ابراز خرسندی کرد.

کریمی: خوشحالم که می‌توانم به زادگاه پدری‌ام خدمت کنم

گیلان خبر: علی کریمی در مراسم معارفه خود به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: خیلی خوشحالم که اینجا غریبه نیستم. اینجا شهر زادگاه پدری من است و خوشحالم جایی حضور دارم که می‌توانم به زادگاه پدری‌ام خدمت کنم.‎ الان خیلی از دوستانی که در تمرین حضور دارند، خیلی خوب دست می‌زنند و امیدوارم این دست‌ها را در ورزشگاه هم بزنند.‎

باید جایگاه‌مان را در جدول رده‌بندی حفظ کنیم و آن را ارتقا دهیم

وی ادامه داد: هر کدام از ما باید وظایف خود را به خوبی انجام دهیم. 26، 27 سال پیش تیم سپیدرود در سطح اول فوتبال اول بازی می‌کرد، اما پس از مدتی حتی تا دسته دوم و دسته سوم هم سقوط کرد. شما نگاه کنید چند سال طول کشید تا این تیم دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگردد. سپیدرود در دو سال اخیر توانسته با کمک هواداران به لیگ برتر بازگردد. حمایت شما می‌تواند در راهی که ما داریم، خیلی خیلی به ما کمک کند. اکنون در شرایط حساسی قرار داریم و باید بتوانیم جایگاه‌مان را در جدول رده‌بندی حفظ کنیم و آن را ارتقا دهیم.

می‌دانم که هواداران همیشه حمایت زیادی از سپیدرود می‌کنند

سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود در ادامه تصریح کرد: وظیفه ما این است که به خوبی تمرین کرده و بدن‌های‌مان را برای مسابقات آماده کنیم. در کنار این هم باید از امتیاز میزبانی‌مان در مسابقات خانگی استفاده کنیم و این هم نیاز به حمایت همه دوستان دارد. سپیدرود سال‌ها پیش در لیگ دسته اول و لیگ دسته دوم حضور داشت و می‌دانم که همیشه هواداران حمایت زیادی از این تیم می‌کردند. امیدوارم با حمایت آنها در این فصل هم بتوانیم تیم را در جایگاه خوبی نگه داریم. در ادامه هم اگر عمری باقی باشد امیدوارم در سال‌های آینده بتوانیم سپیدرود را به رتبه‌های بهتری برسانیم.

این فصل را با اتفاقاتی خوب به پایان می‌رسانیم

علی کریمی در خاتمه با بیان اینکه سعی می‌کنیم در زمین مسابقه بیشتر کارهای‌مان را انجام دهیم، یادآور شد: امیدوارم اتفاقات خوبی برای تیم سپیدرو در این فصل بیفتد. ما نماینده گیلان هستیم و باید همه کمک کنید تا این سهمیه را در لیگ برتر حفظ کنیم. باید با کمک هواداران و رسانه‌ها دست به دست هم دهیم و این فصل را با اتفاقات خوب به پایان برسانیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 40030

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر