مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گیلان:

آزادی 771 نفر زندانی از ابتدای سال تاکنون در گیلان

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گیلان از آزادی 771 نفر زندانی از ابتدای سال جاری تاکنون در گیلان خبر داد.

آزادی 771 نفر زندانی از ابتدای سال تاکنون در گیلان

گیلان خبر: حمید کامران زاده ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله قربانی، نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به خدمات ستاد دیه در آزادی زندانیان اظهار کرد: با راهکارها و خدمات صورت گرفته توسط ستاد دیه هم ذی‌حق به‌حق خود می‌رسد و هم زندانی‌های با جرائم غیر عمد آزاد می‌شوند.

وی با اعلام اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 771 نفر توسط ستاد دیه آزادشده‌اند، افزود: با حمایت صندوق تأمین خسارت‌های بدنی کشور 47 زندانی تصادفی استان آزادشده‌اند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گیلان با تاکید بر تسریع در پرداخت دیه گفت: اگر دیه در زمان خودپرداخت شود، در سال جدید ارزش‌افزوده دیه شامل آن نمی‌شود.

وی با تاکید بر اینکه همه‌کسانی که در آزادی زندانیان نقش دارند باید پیش‌قدم شوند، گفت: متأسفانه بیمه‌ها در پرداخت دیه تعلل می‌کنند و موجب می‌شوند تا دیه محکومین سنگین‌تر شود.

کامران زاده با اعلام اینکه بیش از 600 نفر در زندان‌ها رسوب شده‌اند که امیدواریم به‌زودی آزاد شوند، خاطرنشان کرد: در قانون تاکید شده تا کسانی که تصادف کرده‌اند و بیمه هم دارند از زندان آزاد شوند تا هم خودشان از بند زندان رهایی یافته و هم کسی که خسارت‌دیده بتواند به ادامه زندگی خود بپردازد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40063

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر