شاخص برخورداری آسفالت راه روستایی ‌گیلان به53درصد رسید

مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با بیان اینکه امسال ۳۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان گیلان آسفالت شد گفت: شاخص برخورداری آسفالت راه روستایی استان گیلان ۵۳ درصد است.

شاخص برخورداری آسفالت راه روستایی ‌گیلان به53درصد رسید

گیلان خبر: شعبانعلی خاوری عصر امروز در مراسم تجلیل از ادارات کل راه و شهرسازی و بنادر و دریانوردی گیلان به‌منظور کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد سال 95  در اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اظهار داشت: ارزیابی عملکرد یک معیار کمی برای سنجش دستگاه‌ها محسوب می‌شود‌.

وی با اشاره به موفقیت اداره‌کل راه و شهرسازی استان گیلان جهت کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد سال 95 در استان، خاطرنشان کرد: اداره‌کل راه و شهرسازی استان گیلان موفقیت مذکور را مرهون تلاش و کوشش بی‌شائبه تمامی همکاران  است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با تاکید بر اقدامات انجام شده اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان بیان کرد: شاخص برخورداری آسفالت راه روستایی  سال 92 استان گیلان با 7 هزار و 600 کیلومتر  39.5 درصد بود.

خاوری با تاکید بر رشد چشمگیر برخورداری آسفالت راه روستایی استان گیلان و با بیان اینکه امسال 300 کیلومتر از راه‌های روستایی گیلان آسفالت شد تصریح کرد: این شاخص هم‌اکنون  با 9 هزار و 200 کیلومتر به  53 درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی در استان گیلان پروژه‌های ملی زیادی را در دست اجرا دارد تصریح کرد: مهم‌ترین پروژه‌های مذکور خط آهن رشت ـ قزوین بوده و تلاش است در کمترین زمان ممکن پروژه مذکور بهره‌برداری برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان پروژه‌های کنار گذر لنگرود و پره‌سر، قسمتی از کمربندی انزلی و فاز نخست پروژه فومن-پونل را از دیگر پروژه‌های مهم و بزرگ ملی استان نام برد و گقت: این پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی قابل قبولی در حال انجام است و در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

ادارات کل راه و شهرسازی و بنادر و دریانوردی  استان گیلان رتبه نخست ارزیابی عملکرد سال 95 دستگاه‌های اجرایی استان گیلان را کسب کردند.

 

منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 40068

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر