اجتماع پرشور طلایه‌داران بصیرت کشور در گیلان زیر باران

مردم گیلان با حضور پرشور امروز خود بار دیگر به فتنه‌گران نظام و انقلاب هشدار دادند.

اجتماع پرشور طلایه‌داران بصیرت کشور در گیلان زیر باران

گیلان خبر: اجتماع عظیم مردم رشت در محکومیت فتنه فتنه‌گران و و انزجار از اغتشاش‌گران دقایقی قبل زیر بارش رحمت الهی برگزار شد.

راهپیمایان از مسیرهای سه ‌گانه  سپاه پاسداران، میدان پل عراق، میدان فرهنگ، خیابان امام خمینی به سمت میدان شهدای ذهاب شهرداری و از سمت ورزشگاه شهید عضدی، خیابان نامجو، چهارراه قدس، خیابان امام خمینی (ره) به سمت میدان شهدای ذهاب شهرداری رشت و از گلسار، خیابان تختی، خیابان شریعتی، میدان شهدای ذهاب شهرداری رشت حرکت کردند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان در جمع پرشور مردم رشت اظهار کرد: دشمن یک رخنه و روزنه‌ای در کشور دید و درحالی‌که فتنه دشمن 10 سال به 10 است اما رخنه‌هایی دید و فرصتی را برای خود و برای مبارزه با ملت ایران آمد و وقتی‌که مردم به برخی مسئولین گله‌مند بودند وارد عرصه شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن تسخیری با بیان اینکه دشمنان دوست دارند اسلام کشور ما مانند اسلام عربستان باشد گفت: دشمن از این اسلام ترسیده است زیرا اسلام اصیل در جهان نفوذ کرده است و دشمن می‌داند اگر در جهان فراگیر شود استکبار را نابود خواهد کرد.

وی تصریح کرد: دشمن کارآمدی نظام را دید و تمام قوا خود را به کار گرفت تا به این انقلاب آسیب بزند و فتنه را برنامه‌ریزی کرد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: نماینده آمریکا با جلسه‌ای که در شورای امنیت برگزار کرد آبرویش در جهان رفت و آمریکا کیلومترها فاصله از کشورهای همسایه ما دارد اما دلیل حضور آن‌ها در اینجا چیست؟

تسخیری گفت: اگر مسئولان درست به‌کارگیری نشوند دشمن ازآنجا نفوذ پیدا می‌کند و خسارت را این ملت می‌بینند و حضور مردم به این معنی نیست که گله ندارند و بعضی از رفتارهای مسئولان برای مردم قابل‌هضم نیست.

 

در شهرستان سیاهکل نیز مرم این شهرستان به دلیل بارش شدید باران با حضور در مسجد جامع این شهر بار دیگر با آرمان‌ها انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

امام‌جمعه سیاهکل با بیان اینکه برخی‌ها به بهانه اعتراض اموال عمومی و حتی مسجد و بقعه را آتش می‌زنند گفت: این‌هایی که می‌گفتند نترسید نترسید ما همه باهم هستیم؛ بعد از داغدار کردن خانواده‌ها کجا رفتند؟ چرا جوانان را تنها گذاشتند؟

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا شکسته‌دل تصریح کرد: گلایه از گرانی، مفاسد و برخورد با مفسدان وجود دارد و حرف حق است، اما نباید با ایجاد اغتشاش و آشوب و عزادار کردن خانواده‌ها بیان شود.

وی بابیان اینکه اجتماع ما بدین معنا است که ما پشتیبان ولایت هستیم، گفت: امروز باسلیقه‌های متفاوت در کنار همدیگر بودیم و علیه فتنه‌انگیزی‌ها، آمریکا و رژیم صهیونیستی شعار دادیم.

 

در بخش اسالم از توابع شهرستان تالش نیز، مردم شیعه و سنی این شهرستان و بخش‌های مختلف آن در کنار هم برای دفاع از حریم ولایت راهپیمایی پرشوری برگزار کردند.

 

به گزارش خبرگزاری ما از آستارا، مردم شریف و ولایتمدار این شهرستان در راستای محکومیت فتنه فتنه گران و انزجار از اغتشاشگران از محل سپاه ناحیه تا مصلی نماز جمعه را راهپیمایی کرده و با سر دادن شعار اقدامات اخیر فتنه گران و مزدوران داخلی وابسته به ایادی کفر را محکوم کردند.

امام‌جمعه آستارا در جمع مردم شریف و ولایت‌مدار این شهرستان شعار مردم ایران را نابودی رژیم منحوس آل‌سعود و رژیم کودک‌کش صهیونیستی دانست و گفت: آمریکا در دنیا، سازمان ملل و شورای امنیت ملی منزوی شده و به آن‌ها هشدار می‌دهیم که در امور داخلی ایران اسلامی دخالت نکنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا با بیان اینکه کسی‌که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را پایین کشیده به آتش می‌کشد نمی‌توان اسم مسلمان و ایرانی را روی چنین شخصی گذاشت، تصریح کرد: آتش‌زنندگان پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران غیرت ملی و مذهبی ندارند.  

امام‌جمعه آستارا با اشاره به‌اینکه امروز مردم شریف و ولایت‌مدار ایران با حضور حداکثری خود در صحنه، عصبانیت رژیم کودک‌کش صهیونیستی و آمریکا را برانگیخته‌اند، خاطرنشان کرد: طبق فرمایشات بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، رژیم صهیونیستی و آمریکا باید از دست مردم ایران عصبانی بوده و از این عصبانیت بمیرند. 

 

رضوانشهر نیز امروز شاهد حضور مردم ولایت مدار با بصیرت و انقلابی این شهرستان در محکومیت ناهنجاری‌ها و آشوبگری‌های اخیر در کشور بود.

 

به گزارش خبرنگار ما در آستانه‌اشرفیه نیز مردم این شهرستان با تجمع در صحن حرم آستان مقدس حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف انزجار خود را از فتنه‌گران اعلان کردند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در جمع پرشور مردم این شهر اظهار کرد: روزی صدام با همه عظمتش به ایران اسلامی حمله کرد و امام بزرگوار فرمود که یک فردی آمده و سنگی انداخته و رفته است و این معیار انقلاب ما است که برگرفته از اسلام است در بیانات امام نهفته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ساجدی با اشاره به اعتراضات و اغتشاشات چند روز اخیر کشور گفت: با توجه به اینکه در پشت سر این اعتراضات و اغتشاشات ماه‌ها و شاهد سال‌ها برنامه‌ریزی دشمن هم قرار داشت ولی با حضور مردم و اقتدار نظام و هدایت مقام معظم، ملت ایران با عقلانیت و تدبیر به راه خود ادامه خواهد داد.

در بسیاری از شهرهای گیلان از جمله آستانه‌اشرفیه، لاهیجان و لنگرود نیز این اجتماع عظیم در روزهای گذشته صورت گرفته بود.

 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40206

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر