امام‌جمعه آستارا:

آمریکای منزوی در امور داخلی ایران دخالت نکند

امام‌جمعه آستارا شعار مردم شریف و ولایت‌مدار ایران را نابودی رژیم منحوس آل‌سعود و رژیم کودک‌کش صهیونیستی دانست و گفت: آمریکا در دنیا، سازمان ملل و شورای امنیت ملی منزوی شده و به آن‌ها هشدار می‌دهیم که در امور داخلی ایران اسلامی دخالت نکنند.

آمریکای منزوی در امور داخلی ایران دخالت نکند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا ظهر امروز بعد از راهپیمایی مردم شریف و ولایت‌مدار این شهرستان در راستای محکومیت فتنه فتنه‌گران و انزار از اغتشاش‌گران در روبه‌روی مصلی نماز جمعه اظهار کرد: مردم ایران عاشق پرچم ایران بوده و برای این پرچم خون داده‌اند.

وی با بیان اینکه کسی‌که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را پایین کشیده به آتش می‌کشد نمی‌توان اسم مسلمان و ایرانی را روی چنین شخصی گذاشت، تصریح کرد: آتش‌زنندگان پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران غیرت ملی و مذهبی ندارند.  

امام‌جمعه آستارا با اشاره به‌اینکه امروز مردم شریف و ولایت‌مدار ایران با حضور حداکثری خود در صحنه، عصبانیت رژیم کودک‌کش صهیونیستی و آمریکا را برانگیخته‌اند، خاطرنشان کرد: طبق فرمایشات بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، رژیم صهیونیستی و آمریکا باید از دست مردم ایران عصبانی بوده و از این عصبانیت بمیرند. 

حافظ‌نیا شعار مردم شریف و ولایت‌مدار ایران را نابودی رژیم منحوس آل‌سعود و رژیم کودک‌کش صهیونیستی دانست و بیان کرد: آمریکا در دنیا، سازمان ملل و شورای امنیت ملی منزوی شده و به آن‌ها هشدار می‌دهیم که در امور داخلی ایران اسلامی دخالت نکنند. 

وی با بیان اینکه آمریکایی که از کنترل کشور خود عاجز مانده است برای مردم جمهوری اسلامی ایران خط‌ونشان کشیده و راه‌حل ارائه می‌دهد، افزود: هر زمان که آمریکا و دیگر کشورهای مستکبر از جمله انگلیس وارد خاک ایران شده‌اند مملکت روی آسایش به خود ندیده است.  

 

امام‌جمعه آستارا با تأکید براینکه ایران نیاز به ارتباط با آمریکا و انگلیس ندارد چون هر زمان پای انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها به کشور باز شده به دنبال آن فتنه‌ای به پا می‌شود، گفت: در سال 88 انگلیسی‌ها مدتی به ایران رفت‌وآمد داشتند که بعد از خروج آن‌ها از کشور، فتنه سال 88 شکل گرفت. 

حافظ‌نیا با بیان اینکه این ایام، ایام اتحاد و هم‌دلی بوده و اقشار مختلف مردم در کنار دولت و دولت در کنار قوه قضاییه و مقننه باید اتحاد خود را حفظ کنند، خاطرنشان کرد: قوه مجریه، مقننه و قضاییه مچ‌گیری‌ها را کنار گذاشته و در راستای حمایت از انقلاب اسلامی دست‌به‌دست هم دهند. 

 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40207

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر