رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان:

طرح توسعه‌ راهبردی گیلان بدون نقش‌آفرینی رسانه‌ها محقق نمی‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: طرح توسعه‌ راهبردی این استان بدون نقش‌آفرینی رسانه‌ها محقق نمی‌شود.

طرح توسعه‌ راهبردی گیلان بدون نقش‌آفرینی رسانه‌ها محقق نمی‌شود

گیلان خبر: محسن جعفری ظهر امروز در نشست شورای تحول و برنامه‌ریزی سازمان بسیج رسانه استان گیلان در سالن شهدای این سازمان اظهار کرد: 21 برنامه راهبردی و اثرگذار برای اصحاب رسانه گیلان در سال 97 اجرا می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دوره صفحه‌آرایی نشریات، افزود: این دوره آموزشی نیمه نخست سال 97 و به میزبانی کانون بسیج رسانه شهرستان رشت و با ظرفیت 50 نفر برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به ابلاغ 48 کارگروه تخصصی برای توسعه این استان گفت: اصحاب رسانه به‌عنوان گروهی از نخبگان اثرگذار جامعه از عدم توجه به نقش رسانه‌ها در طرح توسعه‌ راهبردی گیلان گله‌مند هستند.

جعفری با بیان اینکه طرح توسعه‌ راهبردی گیلان بدون نقش‌آفرینی رسانه‌ها محقق نمی‌شود، تصریح کرد: رسانه‌های گیلان از کیفی‌ترین رسانه‌های کشور بوده و اثرگذاری مضاعف دارند.

وی با تأکید بر اینکه شورای تحول و برنامه‌ریزی سازمان بسیج رسانه استان گیلان آماده دریافت نظرات و ایده‌های اصحاب رسانه در برگزاری ویژه‌برنامه‌های تخصصی، اظهار کرد: شورای قشر سازمان پل ارتباطی ستاد سازمان و نخبگان رسانه است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه توسعه و پیشرفت با شناخت مردم به دست می‌آید، گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در تسریع روند توسعه و پیشرفت دارند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40302

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر