عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

با کمبود سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در گیلان مواجه هستیم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما امروز با کمبود سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در استان گیلان مواجه هستیم گفت: به همین جهت درصد بیکاری در بخش اشتغال بسیار بالاست.

با کمبود سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در گیلان مواجه هستیم

گیلان خبر: کاظم دل‌خوش امروز در نشست خبری بابیان اینکه بر اساس اسناد بالادستی که به‌عنوان میثاق ملی است تمام‌ قوانین موردنیاز قضایی نوشته شد اظهار کرد: اگر درجایی هم قوانین نقضی داشته باشد قوه قضاییه پیشنهاد‌های خود را تحت عنوان لایحه به مجلس می‌دهد.

وی گفت: نمایندگان مجلس در اصلاح قوانین با توجه به تجربیاتی که به دست آورده‌اند با حضور کارشناسان بخش‌های مختلف قوانین را اصلاح می‌کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز‌ که در مباحث اقتصادی کشور یکی از قوانین بسیار مهم می‌باشد یکی از مواردی است که در دستور کار مجلس قرار دارد.

 دل‌خوش با اشاره به اینکه قانون اساسی جایگاه مسائل اقتصادی را تبیین کرده خاطرنشان کرد: اصلاحاتی با فرمایشات مقام معظم رهبری توسط مجلس صورت گرفت و تقریباً در جهت رفاه سرمایه‌گذاران و حمایت از سرمایه‌گذاران واقعی، قوانین بسیار خوبی نوشته‌شده است.

وی بابیان اینکه در جایگاه قانون‌گذاری امروز کمبودی نداریم افزود: نوع برداشت‌هایمان از قوانین را باید اصلاح کنیم و هیچ فرق نمی‌کند قوه مجریه، در بعضی از بخش‌ها قوه قضاییه و حتی خود قانون‌گذار تصحیح قانون را به‌درستی باید انجام دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما امروز با کمبود سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در استان گیلان مواجه هستیم تصریح کرد: به همین جهت درصد بیکاری در بخش اشتغال بسیار بالاست.

 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40318

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر