نماینده سابق مردم رودسر و املش:

نباید به قاچاق نگاه درآمدی داشت

نماینده سابق مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی به‌ضرورت برخورد قاطع با قاچاقچیان تاکید کرد و گفت: نباید به قاچاق نگاه درآمدی داشت.

نباید به قاچاق نگاه درآمدی داشت

گیلان خبر: محمدمهدی رهبری املشی با اشاره به طرح کمسیون تلفیق بودجه 97 مبنی بر فروش کالای قاچاق برای حصول درآمد 10 هزار میلیارد تومانی دولت و صرف این درآمد برای ایجاد اشتغال در کشور اظهار کرد: ما باید با قاچاق کالا برخورد جدی و قاطع داشته باشیم و از آن به‌عنوان یک منبع درآمد نگاه نکنیم.

وی با تاکید بر اینکه نگاه درآمدی بر قاچاق موجب تشویق فعالان آن می‌شود، افزود: اگر قرار باشد به ازای قاچاق و گرفتن آن برای دولت درآمدی ایجاد شود نمی‌توان با ورود آن جلوگیری کرد.

نماینده سابق مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاق گفت: باید به گونه با قاچاقچیان برخورد شود که کسی جرئت اقدام به قاچاق کالا را نداشته باشد.

عضو سابق کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به قاچاق چای در کشور خاطرنشان کرد: اکنون در کشور چای قاچاق با شکل و شمایل خاص و بسیار  شکیل‌تر به‌وفور یافت می‌شود که در آن مواد سمی و بسیاری از اسانس‌ها مضر وجود دارد که نمی‌توان به ماهیت و نوع مرغوبیت آن پی برد اما اگر کالا از مبادی گمرک عبور کند می‌توان به آن اعتماد کرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40456

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر