سخنگوی باشگاه سپیدرود؛

تکذیب تغییرروز بازی دیدار سپیدرود مقابل سپاهان

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: هیچ‌گونه تغییری در زمان و مکان دیدار 2 گروه سپیدرود رشت و سپاهان اصفهان به باشگاه سپیدرود ابلاغ نشده است.

تکذیب تغییرروز بازی دیدار سپیدرود مقابل سپاهان

گیلان خبر: فرهاد خراسانی اظهار کرد: پیرو خبری که در برخی رسانه‌های کشوری مبنی بر تغییر روز بازی سپیدرود مقابل سپاهان درج شد پس از استعلامی که از هیأت فوتبال گیلان و همچنین دفتر باشگاه سپیدرود گرفته شد مشخص شد هیچ نامه و فکسی مبنی بر تغییر زمان و مکان بازی به هیأت فوتبال و باشگاه سپیدرود ارسال نشده است و دیدار هفته بیستم سپیدرود مقابل سپاهان کما فی السابق در روز جمعه 29 دی‌ماه و از ساعت 15 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌شود.

خراسانی در ادامه گفت: دیدار 2 تیم سپیدرود رشت و نفت آبادان در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر که پیش‌ازاین قرار بود از ساعت 17:10 روز جمعه 6 بهمن‌ماه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شود یک روز زودتر و در تاریخ 5 بهمن‌ماه در همان مکان و ساعت برگزار می‌شود.

تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل رشت از تیم فوتبال سپاهان اصفهانی میزبانی می‌کند. این دو تیم تا پایان هفته نوزدهم به ترتیب با کسب 16 و 20 امتیاز در مکان‌های پانزدهم و دوازدهم جدول جای دارند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40461

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر