مسعود پزشکیان در رشت:

شهید بهشتی و هاشمی شخصیت‌های برجسته انقلاب بودند

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه برخی افراد برای کسب موقعیت به مرحوم رفسنجانی نقدهای ناحقی کردند گفت: توهین‌کنندگان به رفسنجانی حتی یک سیلی در زمان انقلاب نخورده بودند، این افراد حتی رنگ جبهه را ندیده بودند اما پشت تریبون حرفه‌های بی‌ربطی درباره مرحوم رفسنجانی می‌زدند.

شهید بهشتی و هاشمی شخصیت‌های برجسته انقلاب بودند

گیلان خبر: مسعود پزشکیان عصر امروز در مراسم گرامیداشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن اظهار کرد: شهید بهشتی و مرحوم رفسنجانی از شخصیت های تاثیر گذار اوایل انقلاب بودند.

وی بابیان اینکه دانشگاه ها در زمان انقلاب محل حمایت از توده ها و اقشار مستضعف بودند گفت: در چنین جمعی، شیب حملات بیشتر به سمت این دو روحانی، شهید بهشتی و آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حرف هایی که در زمان آغاز انقلاب در باره عملکرد مرحوم هاشمی زده می شد بیان کرد: متاسفانه سال ها پس از انقلاب نیز چنین سخنانی از سوی کسانی که می خواستند دولت را به دست بگیرند در باره مرحوم هاشمی زده شد.

پزشکیان با اشاره به اینکه برخی بی مهری های صورت گرفته در حق آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: من تعجب می کردم که به چنین افرادی اجازه می دادند برخی سخنان را درباره  آیت الله رفسنجانی بزنند.

نائب رئیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات آیت الله رفسنجانی در دفاع مقدس اظهار کرد: افرادی بودند در یک زمان آیت الله رفسنجانی را چنان بزرگ کرده بودند که دشمن او را دشمن اسلام می نامیدند اما همین ها زمانی که نماینده شدند شروع به نقد و تخریب وی کردند.

وی بابیان اینکه توهین‌کنندگان به آیت الله رفسنجانی حتی یک سیلی در زمان انقلاب نخورده بودند گفت: این افراد حتی رنگ جبهه را ندیده بودند اما پشت تریبون حرف های بی‌ربطی درباره مرحوم رفسنجانی می‌زدند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40664

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر