رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان:

حضور 60 عضو خانواده شهید در سازمان جهاد کشاورزی استان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه دغدغه فرزندان و خانواده شهدا به حق است گفت: مسئولین باید دغدغه خانواده و فرزندان شهدا را بشنوند و اجرا کنند.

حضور 60 عضو خانواده شهید در سازمان جهاد کشاورزی استان

گیلان خبر: علی‌رضا شعبان نژاد صبح امروز در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان گیلان در سالن شهید انصاری استانداری اظهار کرد: حدود 60 نفر از فرزندان شهدا و خانواده‌های معزز آنها در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان حضور دارند و مشغول کار هستند.

وی با اشاره به گردهمایی‌های فصلی سازمان جهادکشاورزی با فرزندان شهدای جهادگر در استان گفت: دغدغه‌های فرزندا و خانواده شهدا، دغدغه هایی به حق است و مسئولین باید به این مسائل توجه ویژه داشته باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان بابیان اینکه فرزندان خانواده‌های شهدا مدعی برگزاری نشست‌هایی همچون یادواره شهدا با حضور آنها هستند، بیان کرد: فرزندان و خانواده‌های شهدا تقاضا دارند همان‌گونه که یادواره‌های شهدا برگزار می‌شود، جلساتی نیز برای شنیدن حرف های آن ها برگزار شود و این خواسته ای به حق و قابل اجراست.

شعبان نژاد با اشاره به ظرفیت‌های بانوان ازجمله بانوان فرزند شهید در استان خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت بانوان در استان بیشتر استفاده شود و من قصد دارم یکی از بانوان که از فرزندان شهید هست را به‌عنوان مدیر جهاد یکی از شهرستان‌های گیلان منصوب کنم.

وی با تأکید بر اینکه باید با یادگاران شهدا ازجمله شهدای جهادگر دیدارهایی داشته باشیم تصریح کرد: باید دیدار با فرزندان و خانواده‌های شهدا در برنامه‌های ایثار و شهادت دیده شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40665

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر