رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان:

رسانه‌ها مدیران موفق گیلان را معرفی کنند

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان خواستار معرفی مدیران موفق گیلان از طریق رسانه‌ها شد.

رسانه‌ها مدیران موفق گیلان را معرفی کنند

گیلان خبر: محسن جعفری صبح امروز در جمع اعضای ستاد مردمی و رسانه‌ای مدیران موفق گیلان و سرپرست و کارکنان روزنامه سایه اظهار کرد: رسانه‌ها نقش مهمی را در پیشرفت و توسعه پایدار دارند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران، ناظران مردمی مسئولان اجرایی هستند، افزود: باید تلاش شود تا مدیران دستگاه اجرایی کار بیشترین خدمت‌رسانی را به مردم دارند معرفی شوند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: رسانه‌های این استان در سطح کشور دارای درجه کیفی مطلوبی هستند و این مسئله سرآمد فعالیت‌های فرهنگی گیلانی‌ها در کشور است.

جعفری با اشاره به‌ضرورت حمایت مالی از رسانه‌ها تصریح کرد: تکریم خبرنگاران فقط مختص روز خبرنگار نیست و باید همواره از برترین‌های رسانه و پیشکسوتان این حوزه تجلیل کرد.

وی با تأکید بر اینکه رسانه‌های گیلان در عرصه جنگ نرم بدون هیچ‌گونه حمایت اقتصادی فعال هستند، تأکید کرد: کارگروه حمایت اقتصادی از رسانه‌ها باید تشکیل شود.

سرپرست روزنامه سایه در گیلان نیز در این نشست اظهار کرد: چهارمین ویژه‌نامه مدیران موفق گیلان هم‌زمان با یوم‌الله دهه فجر منتشر می‌شود.

ابراهیم نیازمند با بیان اینکه رسانه‌های گیلان همواره جزو فعال‌ترین‌ها بوده‌اند، گفت: معرفی مدیران موفق توسط رسانه‌ها ایده روزنامه سایه در گیلان بوده که هم‌زمان در هشت استان دیگر اجرا می‌شود.

 

 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40882

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر