نماینده ولی‌فقیه در گیلان:

دریادلان حوادث اخیر، مانند شهدای دفاع مقدس هستند

نماینده ولی‌فقیه در گیلان بابیان اینکه دریادلان حوادث اخیر، مانند شهدای دفاع مقدس هستند گفت: کسانی که اقتصاد مقاومتی را در داخل کشور تحقق می‌بخشند و کشتی آن‌ها در داخل آب فرورفته و آتش می‌گیرد و جان خود را از دست می‌دهند مانند شهدای دفاع مقدس هستند.

دریادلان حوادث اخیر، مانند شهدای دفاع مقدس هستند

گیلان خبر: آیت‌الله زین‌العابدین قربانی شامگاه یک‌شنبه در مراسم یادبود شهدای خدمت شهرستان انزلی در مصلا این شهر با تسلیت حوادث اخیر رخ‌داده برای دریادلان گیلانی اظهار کرد: کسانی که از خانه خود به‌سوی خدا هجرت کرده و سپس مرگ آن‌ها فراگیرد اجرشان باخداست.

وی با اشاره به اینکه طبق نظر مقامات این جان‌باختگان، جزو شهدا محسوب شدند افزود: شهید تنها در جبهه جنگ با دشمن شهید نمی‌شود بلکه کسانی که درراه تحقق و استمرار نظام مقدس اسلامی تلاش می‌کنند و جانشان را از دست می‌دهند هم شهید هستند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان بابیان اینکه این دریادلان حوادث اخیر، مانند شهدای دفاع مقدس هستند گفت: کسانی که اقتصاد مقاومتی را در داخل کشور تحقق می‌بخشند و کشتی آن‌ها در داخل آب فرورفته و آتش می‌گیرد و جان خود را از دست می‌دهند مانند شهدای  دفاع مقدس هستند.

قربانی گفت: کسانی که کشتی آن‌ها به موج‌شکن خورده و جان خود را در این راه ازدست‌داده‌اند جزو شهدا هستند زیرا با تمرینات نظامی می‌خواستند آمادگی خود را در برابر دشمنان اثبات کنند.

 وی گفت: در حادثه عظیم نه‌تنها مردم انزلی نگران و مصیبت‌دیده‌اند بلکه مردم گیلان و تمام ایران و همه مردم دین‌دار و مبارز با استکبار جهانی عموماً مصیبت‌زده‌اند و ان‌شاءالله خداوند این شهدای ما را با شهدای کربلا محشور نماید.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40894

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر