تجلیل از پرستاران تیپ میرزا کوچک خان لنگرود

مراسم تجلیل از پرستاران درمانگاه امام حسین (ع) بهداری تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان لنگرود برگزار شد.

تجلیل از پرستاران تیپ میرزا کوچک خان لنگرود

گیلان خبر: مراسم تجلیل از پرستاران درمانگاه امام حسین (ع) بهداری تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان لنگرود عصر امروز به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار برگزار شد.

نماینده ولی‌فقیه در تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان لنگرود ضمن تبریک این روز و تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی پرستاران اظهار کرد: ما در جامعه خود شاهد مشاغل مختلفی هستیم که هدف بیشتر مردم از آن مشاغل، درآمدزایی است که ساعاتی را در طول شبانه‌روز به کار می‌پردازند.

حجت‌الاسلام احسان الله محمدی گفت: هیچ ثروتی یا کاری نمی‌تواند ارزش و کار پزشکی و پرستاری را جبران کند که جان دوباره‌ای به انسان‌های بیمار می‌دهد و امید را در دل خانواده‌ها ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه شریف‌ترین شغل‌ها خدمت به جامعه است افزود: نقش پرستاری از صدر اسلام تاکنون دارای اهمیت بوده و امروز هرکسی صحبت از پرستاری می‌کند به یاد رشادت‌های مردانه حضرت زینب در پشتیبانی و نگهبانی از امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) در بستر بیماری می‌افتد.

مسئول بهداری تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نیز اظهار کرد: بهداری تیپ میرزا کوچک خان علاوه بر درمانگاه پادگانی که وظیفه پشتیبانی بهداشتی از نیروهای پایور، بسیجی و سرباز را در تیپ بر عهده دارد دارای یک درمانگاه درجه‌یک امام حسین (ع) در شهراست که به کارکنان نیروهای مسلح به‌ویژه کارکنان سپاه و افراد تحت تکفل خدمت‌رسانی می‌کند.

احمد شیخ پور گفت: درمانگاه امام حسین (ع) پشتوانه‌ای محکم برای کارکنان و خانواده‌های آنان است که خدمات پزشکی در هر ساعت شبانه‌روز فراهم است.

وی با اشاره به ویزیت دولتی برای افراد کم‌بضاعت در این درمانگاه، افزود: بخش‌های تخصصی نظیر قلب، پوست، زنان، چشم، دندان‌پزشکی، آزمایشگاه اعصاب و روان، اطفال، رادیولوژی، مشاور تغذیه و ... در این درمانگاه برای مردم و پرسنل خدمت‌رسانی می‌کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40933

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر