وزیر کار در لنگرود:

بدترین نوع حرف زدن است که بگوییم همه چیز خوب است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لنگرود گفت: نمی‌خواهم وضع موجود را کتمان کنم و این بدترین نوع حرف زدن است که بگوییم همه چیز خوب است.

بدترین نوع حرف زدن است که بگوییم همه چیز خوب است

گیلان خبر: علی ربیعی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان لنگرود در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: نمی‌خواهم وضع موجود را کتمان کنم و این بدترین نوع حرف زدن است که بگوییم همه‌چیز خوب است.

 

وی با بیان اینکه اگر مطالعه‌ای کنیم می‌بینیم که کارهایی نیز صورت گرفته است گفت: اگر سؤال کنند حقوق بازنشستگان و کارگران کافی است میگویم نه ولی مسیر دیگری نیز وجود ندارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اذعان به اینکه اگر به زنجیره جهانی متصل نباشیم کارهای به‌خوبی انجام نمی‌شود بیان کرد: نمی‌گویم همه‌چیز حل و ارتباط با بانک‌ها آسان شده است ولی تحریم، هزینه عزت ملت و نظام است که تحمل کردیم ولی رفع تحریم‌ها نیز پر عزت بوده که انجام شد.

وی با اشاره به اینکه نرخ سودها نسبت به گذشته پایین آمده و به نرخ تورم نزدیک شد افزود: طیف کوچک اقتصاد باید بزرگ شود و ما رشد را حفظ کردیم که اثر آن چند سال بعد نمایان می‌شود.

ربیعی با اذعان به اینکه با پدیده رشد بدون اشتغال روبرو هستیم گفت: اگر تامین اجتماعی را رها کنیم حدود ۴۰‌میلیون آدم زمین میخورند.

 وی با بیان اینکه در سال ۹۶ رشد صادرات غیر نفتی از صادرات نفتی بیشتر شد افزود: از محل اشتغال روستایی باید 17 هزار شغل ایجاد شود و تنها راه آن سخت‌کوشی و پشتکار و هزینه درست منابع است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز کار وام اشتغال روستایی در کشور خبر داد و بیان کرد: وام اشتغال روستایی در کشور نخستین بار در استان گیلان از فردا آغاز به کار خواهد کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بابیان اینکه 25 درصد از روستاها را روستاهای کانونی خواهیم کرد، گفت: اولویت اصلی در ظرفیت اشتغال در گیلان، گردشگری است.

ربیعی پیش از سفر به لنگرود از یک کارخانه سرنگ سازی در شهرستان رودسر بازدید کرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 41002

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر