استاندار گیلان:

اسکان مردم و اشتغال مهم‌ترین مسئله روز است

استاندار گیلان با بیان اینکه اسکان مردم و اشتغال مهم‌ترین مسئله روز است گفت: این دو موضوع همت مسئولان را می‌خواهد و ما هم تلاش می‌کنیم تا دو هزار واحد مسکونی باقیمانده برای محرومان هرچه زودتر به اتمام برسد.

اسکان مردم و اشتغال مهم‌ترین مسئله روز است

گیلان خبر: مصطفی سالاری ظهر امروز در مراسم نمادین و هم‌زمان در مراسم خانه‌دار شدن هزار و 700 خانوار مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) در سالن شهدای ناجا در رشت با بیان اینکه کار با مشارکت مردم نتیجه‌بخش است اظهار کرد: با توجه به مشارکت هم‌زمان چندین ارگان ارزش ساخت مسکن برای محرومان ارزشمند است.

وی با بیان اینکه اسکان مردم و اشتغال مهم‌ترین مسئله روز است گفت: این دو موضوع همت مسئولان را می‌خواهد و ما هم تلاش می‌کنیم تا دو هزار  واحد مسکونی  باقیمانده برای محرومان هرچه زودتر به اتمام برسد تا هیچ مددجویی در گیلان بدون خانه نباشد.

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه باید به دنبال ایجاد شغل پایدار باشیم گفت: در روستا نیز ابتدا باید بررسی کرد که آیا شغل تأثیرگذاری در روستا وجود دارد یا خبر و پس‌ازآن برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود.

وی با اشاره به بررسی‌های انجام گرفته برای روستاهای مناسب مبحث گردشگری افزود: در بحث کشاورزی نیز باید این کار با استفاده از ظرفیت‌های مردم برای خانوارها بازگشت داشته  و  بهره‌وری افزایش پیدا کند.

استاندار گیلان گفت: تحقیقات و مطالعات در بخش روستاها تا پایان امسال نهایی می‌شود و  باید مشکلات مردم را حل کرد و برای منابع سال آینده نیز باید برنامه‌ریزی صورت بگیرد.


منبع: فارس

 

 

 

کد مطلب: 41340

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر