فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی قرب کوثر بیان کرد

احداث بیش از دوهزار خانه مددجویان و مسجد در گیلان

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی قرب کوثر با اشاره به عقد قرارداد قرارگاه قرب کوثر با سپاه قدس گیلان جهت احداث یک هزار و 500 مسجد و حوزه علمیه گفت: در راستای محرومیت‌زدایی نیز یک هزار خانه مددجویان جهت احداث برنامه‌ریزی‌شده است.

احداث بیش از دوهزار خانه مددجویان و مسجد در گیلان

گیلان خبر: سید ضیاءالدین حزنی پیش از ظهر امروز در مراسم نمادین و هم‌زمان در مراسم خانه‌دار شدن هزار و 700 خانوار مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) در سالن شهدای ناجا در رشت با اشاره به خدمات محرومیت‌زدایی در گیلان اظهار کرد: تا تاکنون یک هزار و 543 پروژه از ردیف محرومیت‌زدایی سپاه در استان هزینه شده  و کل اعتبارات آن‌ها نیز پرداخت‌شده است.

وی با اشاره به عقد قرارداد قرارگاه محرومیت‌زدایی قرب کوثر با سپاه قدس گیلان جهت احداث یک هزار و 500 مسجد و حوزه علمیه گفت: در راستای محرومیت‌زدایی نیز یک هزار خانه مددجویان جهت احداث برنامه‌ریزی‌شده است.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی قرب کوثر با تقدیر از کسانی که برای محرومیت‌زدایی در استان تلاش کرده‌اند افزود: باید در راستای خانه‌سازی برای محرومان و مستضعفان بیشتر تلاش کرد و این تلاش باید موردتوجه ویژه مسئولان نیز قرار گیرد.

حزنی بیان کرد: هرکس که می‌خواهد در مناطق محروم کمک کند آمادگی داریم تا به‌صورت مساوی مشارکت می‌کنیم و توانایی همکاری در این بخش را با تمامی افراد داریم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 41341

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر