عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد

هزینه ۷۰ میلیونی شهرداری رشت درشب فرهنگی شهر خلاق در تهران

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت گفت: بابت حضور روابط عمومی، مدیران شهرداری رشت و غیره در مراسم شب فرهنگی شهر خلاق خوراک‌شناسی در هتل همای تهران مبلغ ۷۰ میلیون تومان از حساب شهرداری پرداخت‌شده است.

هزینه ۷۰ میلیونی شهرداری رشت درشب فرهنگی شهر خلاق در تهران

گیلان خبر: حامد عبداللهی شامگاه یک‌شنبه با انتقاد از هزینه‌های هنگفت سفرهای مربوط به شهر خلاق خوراک در شهرداری رشت اظهار کرد: برند شهر خلاق خوراک‌شناسی امتیاز خوبی برای رشت است اما نباید از این بابت ریخت‌وپاش‌های بی‌حدوحصر انجام شود.

وی افزود: برای حضور در شب فرهنگی شهر خلاق خوراک‌شناسی ۷۰ میلیون تومان به‌صورت علی‌الحساب دریافت کرده‌اند و این در حالی است که در اکثر برنامه‌ها با این عنوان، فاکتورهایی مجدداً بعد از سفر نیز ارائه می‌کنند.

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر شفاف‌سازی هزینه‌های سفر پیرامون شهر خلاق خوراک گفت: مدیر روابط عمومی شهرداری رشت در سفر اخیر برای شرکت در شب فرهنگی شهر خلاق افرادی خارج از مجموعه شهرداری رشت را جهت پوشش خبری و تصویری به همراه برده است و چنانچه خدای‌ناکرده در طول مسیر حادثه‌ای برای آنان به وقوع می‌پیوست شهرداری با مشکلات فراوانی مواجه می‌شد.

عبداللهی بیان کرد: در شرایطی که عکاسان توانمند و باتجربه‌ای در مجموعه حضور دارند ضرورتی برای استفاده از نیروهای خارج مجموعه شهرداری رشت وجود ندارد و مدیر روابط عمومی شهرداری باید در این زمینه پاسخگو باشد.

وی گفت: تاکنون سفرهای متعددی در قالب این عنوان به داخل و خارج کشور انجام‌شده اما عملاً بازخوردی برای رشت به همراه نداشته است.

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر شفاف‌سازی هزینه‌ها و دستاوردهای شهر خلاق خوراک رشت افزود: هرماه شاهد چنین ریخت‌وپاش‌هایی با عنوان شهر خلاق خوراک در شهرداری رشت هستیم و باید این مسئله پاسخ داده شود.

عبداللهی با اشاره به پیشینه فرهنگی، تاریخی و هنری رشت بیان کرد: در شهر رشت موارد متعددی برای مانور دادن در عرصه‌های مختلف فرهنگی_ هنری وجود دارد و صرفاً تحمیل هزینه و انجام سفرهای بی‌حاصل دستاوردی برای رشت به همراه ندارد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 41342

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر