رئیس سابق مجمع عالی بسیج گیلان:

بسیج برای شکستن بن‌بست‌ها تشکیل شد

رئیس سابق مجمع عالی بسیج گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی نیازمند جهاد و تلاش فراوان است گفت: بسیج تشکیل‌شده تا بن‌بست‌ها را بشکند و مشکلات را حل کند.

بسیج برای شکستن بن‌بست‌ها تشکیل شد

گیلان خبر: سردار نظر علی علیزاده صبح امروز در یازدهمین دوره مجمع عالی بسیج استان گیلان در سالن اجتماعات ناجا در رشت اظهار کرد: آغاز هر کاری دشوار است و اکنون به همت همه‌جانبه مجمع عالی بسیج در همه شهرستان‌ها شکل‌گرفته است.

وی با بیان اینکه همه افراد در مجمع عالی بسیج شناسایی و ساماندهی شده‌اند افزود: طرح‌های مجمع عالی بسیج پس از مسئله یابی و تحقیقات به طرح تبدیل می‌شد و مورد بهره‌برداری قرار می‌گرفت.

رئیس سابق مجمع عالی بسیج گیلان بابیان اینکه برخی از طرح‌های مجمع قابل‌پذیرش در داخل و خارج از سپاه نبود گفت: مجمع عالی بسیج هنوز برای اینکه طرح‌های مصوبش موردپذیرش خارج از سپاه و حتی داخل قرار بگیرد دشوار است.

علیزاده با بیان اینکه مجامع بسیج در استان‌ها و شهرستان‌ها ظرفیت بالایی دارند، گفت: اگر از ظرفیت مجامع عالی بسیج به‌صورت کامل استفاده شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه دولت و مجلس باید از طرح‌ها و برنامه‌های مصوب مجامع عالی بسیج استفاده کنند گفت: در مجمع عالی بسیج همه یکپارچه در قالب بسیج و انقلاب حاضرند هر هزینه‌ای را بپردازند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه اعضای مجمع عالی بسیجی جان‌برکف تلاش می‌کنند گفت: هیچ‌کدام از اعضا و مسئولان مجامع عالی بسیج دنبال منفعت‌طلبی نیستد.

علیزاده با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی نیازمند جهاد و تلاش فراوان است گفت: باید همان‌گونه که در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل‌بیت جان فدا می‌شود باید در همه عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی حاضر بود و جان‌فشانی کرد.

وی با تأکید بر اینکه در مجامع عالی بسیج چارچوب نظامی نادیده گرفته می‌شود گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب مجمع عالی بسیج باید در همه عرصه‌ها ازجمله در بخش‌های سیاسی حضورداشته باشد تا در همه اقشار نقش‌آفرین باشد.

دبیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی گیلان با تأکید بر اینکه مجمع هم تصمیم‌ساز و تصمیم گیر است و هم در اجرا می‌تواند کمک‌کننده باشد گفت: مجامع عالی بسیج با تولید برنامه‌های خود ظرفیتی رایگان و الی الله هستند که باید همه از آن بهره بگیرند.

رئیس سابق مجمع عالی بسیج گیلان با تأکید بر اینکه نیروی مجامع بسیج آغازگر تحرکات خوبی بوده گفت: ورود مجمع عالی بسیج در بحث بحران زباله و تحرک خارجی باعث شد تا حداقل نگاه دستگاه‌های اجرایی در رابطه با زباله تغییر کند.

علیزاده با بیان اینکه بسیج تشکیل‌شده تا بن‌بست‌ها را بشکند گفت: امروز بن‌بست‌های زیادی وجود دارد که نیازمند حضور به‌موقع به‌جا و به‌اندازه برنامه‌های مدون بسیج است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 41933

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر