امام‌جمعه رودسر:

اشرافی گری با زندگی اسلامی تطابق ندارد

امام‌جمعه رودسر با اشاره به اینکه جامعه باید از اشرافی گری پرهیز کند گفت: اشرافی گری با زندگی اسلامی و حکومت علوی و فاطمی تطابق ندارد.

اشرافی گری با زندگی اسلامی تطابق ندارد

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر روحانی با اشاره به اینکه جامعه باید از اشرافی گری پرهیز کند اظهار کرد: اشرافی گری با زندگی اسلامی و حکومت علوی و فاطمی تطابق ندارد.

وی بر پرهیز از تکیه کردن بر قدرت‌های خارجی و سازش با آن‌ها را تأکید کرد و افزود: برای پیشرفت جمهوری اسلامی باید به قدرت مردم تکیه کرد و هر جا به مردم اعتماد کردیم مشکلات ما حل شد.

امام‌جمعه رودسر با اشاره به تلاش آمریکا در شورای امنیت برای محکوم کردن ایران گفت: آل سعود نسل‌کشی را در یمن راه انداخته و کسی مقابل آن نمی‌ایستد و ایران را به جرم اینکه به یمن موشک داده تا از خود دفاع کند محکوم می‌کنند و بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری اگر راه باز بود صدها موشک به انصار الله می‌دادیم.

وی با اشاره به اینکه استکبار دشمن اصلی ماست و جز نابودی ایران در ذهن ندارد افزود: آمریکا بداند ایران نیز غیر از نابودی استکبار به چیز دیگری رضایت نمی‌دهد و وعده خدا نصرت امت اسلام است.

روحانی با تسلیت سالروز وفات حضرت ام‌البنین (س) به‌ویژه به مادران و همسران شهدا افزود: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا است.

امام‌جمعه رودسر خانواده‌های شهدا را نماد مقاومت، صبر و ایثار دانست و تصریح کرد: نباید اجازه دهیم که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمرنگ شود.

وی با اشاره به‌روز درختکاری و اهمیت دادن اسلامی به‌روز درختکاری افزود: وظیفه دینی و ملی همه ما حفظ و حراست از منابع طبیعی به‌ویژه درختان و جنگل‌هاست.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42005

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر