امام‌جمعه سیاهکل:

قوه قضاییه در برابر فساد و زراندوزی سعی مضاعف داشته باشد

امام‌جمعه سیاهکل گفت: از قوه قضاییه می‌خواهم در برابر فساد و زراندوزی برخی سعی مضاعف داشته باشد، قوه قضائیه باید بجنبد و اقتدار خودش را بیش‌ازپیش نشان دهد.

قوه قضاییه در برابر فساد و زراندوزی سعی مضاعف داشته باشد

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا شکسته‌دل در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر اظهار کرد: ما باید دعا کنیم امام زمان (عج) هرچه زودتر ظهور کنند، زیرا اگر ایشان بیایند همه دنیا گلستان خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری یادواره 220 شهید والامقام شهرستان سیاهکل و 2 شهید گمنام گفت: از سپاه، بسیج و سایر نهادهای مجری این یادواره باشکوه  قدردانی می‌کنم.

 

امام‌جمعه سیاهکل افزود: نباید در سال فقط یک روز را به یاد شهدا باشیم، بلکه باید در طول سال شهدا را یاد کنیم و در ثواب‌هایمان شریکشان کنیم زیرا به آن‌ها بدهکاریم.

شکسته‌دل با تبریک سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و هفته نیکوکاری تصریح کرد: 50 درصد از مردم ما تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند و این زیبنده نیست.

وی تأکید کرد: باید ماهی گیری یاد داده شود و تنبلی خوب نیست، باید اهم و مهم شود و در این زمینه فقرا از مابقی جدا شوند.

امام‌جمعه سیاهکل با اشاره به در پیش بودن روز درختکاری گفت: قاچاق چوب در سیاهکل با همکاری مردم روستانشین و جنگل نشین بسیار کم شده است.

شکسته‌دل با مهم دانستن سخنرانی مقام معظم رهبری در 29 بهمن خاطرنشان کرد: عده‌ای دنبال ثروت‌اندوزی و پارتی‌بازی هستند، انگار محرومین به‌کلی فراموش‌شده‌اند، اگر دقت نکنیم انقلاب دچار ارتجاع خواهد شد.

وی بابیان اینکه برخی کارهایی می‌کنند که مردم را سمت ضد ارزش‌ها بکشانند افزود: از همه بدتر تبعیض است، عده‌ای میلیاردی حقوق می‌گیرند و عده‌ای نان شب ندارند، این ظلم به همه خوبی‌های انقلاب، شهدا، امام و خانواده‌های شهدا است و با این کار دین را ناکارآمد معرفی می‌کنند.

امام‌جمعه سیاهکل بابیان اینکه عده‌ای میگویند زمان پهلوی بهتر بود گفت: فکر نکنند از این انقلاب دست خواهیم کشید، جوی خون راه خواهد افتاد.

شکسته‌دل تأکید کرد: از قوه قضاییه می‌خواهم در برابر فساد و زراندوزی برخی سعی مضاعف داشته باشد، قوه قضائیه باید بجنبد و اقتدار خودش را بیش‌ازپیش نشان دهد.

وی با اشاره به وجود تروریست‌ها در سوریه و عراق بیان کرد: داعش زمین‌گیر شده ولی جبهه النصره باز سربلند کرده است، جای آن است که سردار سلیمانی سرافراز یک حرکت جدید بکند و زمین را از وجود این حرامیان پاک کند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42007

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر