رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان آستارا خبر داد

درخواست جذب 31 تن میوه شب عید در آستارا

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان آستارا از درخواست جذب 31 تن میوه شب عید اعم از پرتقال تامسون و سیب قرمز جهت تنظیم بازار شب عید در این شهرستان خبر داد.

درخواست جذب 31 تن میوه شب عید در آستارا

گیلان خبر: ساسان ساسانیان با اشاره به اینکه سهمیه پیش‌بینی‌شده میوه شب عید شهرستان‌های استان گیلان حدود 12 هزار تن سیب و پرتقال است اظهار کرد: سهمیه پیش‌بینی‌شده برای شهرستان آستارا 31 تن است که انتظار می‌رود این میزان میوه، جذب شهرستان شود.

 وی با بیان اینکه از این مقدار میوه پیش‌بینی شده جهت تنظیم بازار شب عید، 17 تن پرتقال تامسون و 14 تن سیب قرمز است تصریح کرد: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته میوه شب عید از 20 اسفند ماه جاری در سه نقطه از شهر آستارا و یک نقطه در شهر لوندویل توزیع می‌شود.

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان آستارا با اشاره به اینکه قیمت‌های میوه شب عید به صورت کشوری و در آخرین جلسه ستاد تنظیم بازار استان گیلان در اوایل هفته آینده مشخص می‌شود بیان کرد: محوطه اداره تعاون روستایی و نمایشگاه بهاره از جمله جایگاه‌های تعیین‌شده جهت توزیع میوه شب عید در شهر آستارا هستند.

ساسانیان توزیع میوه و دیگر اقلام موردنیاز جهت تنظیم بازار شب عید را با همکاری اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آستارا دانست و افزود: مرغ منجمد، گوشت قرمز و شکر نیز از دیگر کالاهایی هستند که در صورت نیاز و با هدف تنظیم بازار شب عید قرار است در بین مردم توزیع شوند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42081

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر