مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان:

پنجمین جشنواره اسوه‌های صبرومقاومت دررشت برگزار خواهد شد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت هم‌زمان با ولادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام مادر در رشت گفت: این جشنواره در روز چهارشنبه 16 اسفندماه با همکاری آموزش‌وپرورش برگزار خواهد شد.

پنجمین جشنواره اسوه‌های صبرومقاومت دررشت برگزار خواهد شد

گیلان خبر: رسول جلایی صبح امروز با تبریک ایام میلاد باسعادت حضرت صدیقه طاهره (س) اظهار کرد: پنجمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت هم‌زمان با ولادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام مادر در رشت برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را تکریم و تجلیل از نقش زنان رزمنده، مادران و همسران شهدا و ایثار گران توصیف کرد و افزود: این جشنواره در روز چهارشنبه 16 اسفندماه با همکاری آموزش‌وپرورش برگزار خواهد شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با اذعان به اینکه این مراسم با تکیه به مخاطبان انبوه در دبیرستان دخترانه شاهد حضرت زهرا (س) برگزار خواهد شد گفت: این مراسم با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری درصدد قدردانی از همه آنانی است که نقشی در استواری ایران اسلامی داشتند.

جلایی با اذعان به اینکه از جمعی از زنان رزمنده، همسران، خواهران و فرزندان شهدایی که به‌عنوان دانش‌آموز یا کادر آموزشی مدارس شاهد رشت مشغول به فعالیت هستند تجلیل خواهد شد افزود: امسال این جشنواره در کشور هم به‌صورت ملی و بین‌المللی با دعوت از میهمانان کشورهای جبهه مقاومت برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مهمانان قابل‌توجه این جشنواره دانش‌آموزان و بانوان هستند گفت: معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان نیز سخنران این جشنواره باشد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42082

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر